Wesprzyj rehabilitację mechanika lotniczego

Seweryn Czajkowski w szybowcu (fot. zrzutka.pl)

Drodzy fani, pasjonaci lotnictwa – potrzebujemy Waszej pomocy. Nieco ponad miesiąc temu jeden z pracowników obsługi liniowej LOTAMS, uległ poważnemu wypadkowi. Seweryn został potrącony przez pijanego kierowcę, w wyniku czego doznał licznych urazów wielonarządowych oraz poważnego uszkodzenia lewej nogi.

Pomimo usilnych prób lekarzy, noga na wysokości uda została amputowana. Przed Sewerynem długa i kosztowna rehabilitacja, która pozwoli mu powrócić do zdrowia i funkcjonowania.

Zachęcamy do wsparcia zbiórki pieniędzy, którą zorganizował brat Seweryna. Zebrane fundusze pozwolą naszemu koledze na rehabilitację i zakup protezy, a w przyszłości powrót do pracy w LOTAMS – dołączają do apelu o wsparcie pracownicy LOTAMS.

Seweryn Czajkowski to absolwent szkoły patronackiej LOTAMS – Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu. Już w trakcie edukacji brał udział w wielu wydarzeniach, wspierając LOTAMS m.in. na Air Show, Nocy w Instytucie Lotnictwa czy Dniach Otwartych organizowanych w szkole. Do LOTAMS dołączył w ramach programu stażowego „Zostań mechanikiem wyższych lotów”. Po jego zakończeniu został zatrudniony jako mechanik obsługi, podejmując pracę w obsłudze liniowej. Członek Aeroklubu Radomskiego, marzy o zdobyciu licencji zawodowego pilota. 

Seweryn miał marzenia i plany na życie , do wszystkiego dążył sam jak tylko mógł poprzez ciężką pracę .Zawsze na tyle ile mógł pomagał ludziom Niestety musi zacząć od nowa i teraz sam potrzebuje pomocy! Jest młody ma 22 lata, rehabilitacja którą zaczął jest kosztowna. Proteza, która w przyszłości pozwoli mu chodzić kosztuje 200 tysięcy złotych.

Zbiórkę na rehabilitację i protezę nogi dla Seweryna Czajkowskiego można wesprzeć do 5 marca 2021 r.

Więcej informacji na stronie www.zrzutka.pl

Źródło: zrzutka.pl
comments powered by Disqus