Wesprzyj projekt filmu o polskim pilocie w Red Bull Air Race

Projekt filmu o polskim pilocie w Red Bull Air Race

Prospectfilm, międzynarodowy kolektyw zajmujący się produkcją filmową, planuje zrobić film dokumentalny o polskim pilocie zawodowym i akrobacyjnym, Łukaszu Czepieli, reprezentującym Polskę w zawodach RED BULL AIR RACE.

Jest to projekt dla miłośników sportów ekstremalnych, ale nie tylko. To też opowieść o marzeniach, dążeniu do celu, poświęceniu i silnej woli. To taki trochę "american dream", tylko lepszy, bo nasz, polski. I do tego 100% prawdziwy.

Opis projektu:


Jest scenariusz, świetny bohater, z którego cala Polska powinna być dumna, mnóstwo unikalnego, mrożącego krew materiału ze środka kabiny pilota. Brakuje wywiadów z Łukaszem i jego rodzina, oraz innymi bliskimi mu ludźmi rozsianymi po całym świecie, trenerem, psychologiem i znajomymi, oraz ujęć z zewnątrz samolotu, a także muzyki, pieniędzy na montaż i udźwiękowienie, grafikę i promocję.


Cel Projektu:

Celem przedsięwzięcia jest promocja polskiego lotnictwa oraz zdolnego Polaka. Ten projekt ma uskrzydlać - dosłownie i w przenośni.

Za uzbieraną kwotę mają zostać kupione bilety lotnicze i opłacone hostele, w których ekipa Prospectfilm będzie mogła się zatrzymać podczas zdjęć i odpocząć po pracy. Potem będzie zrzucany materiał wyjściowy i wybierane najlepsze uchwycone momenty, żeby zmontować je w jedną, zgrabną, dynamiczną i interesującą całość.

Pomysłodawcy akcji chcą także zgłębić się w mechanikę ludzkiego ciała i umysłu, pokazać co dzieje się podczas takiego lotu, jak działa przeciążenie grawitacyjne na człowieka, jakie są zagrożenia, oraz jak trzeba przygotować się do takiego latania.

Polscy piloci z czasów II WŚ pokazali się z najlepszej strony - jako dzielni i świetnie przygotowani do swojej roboty fachowcy. My chcemy okazać, że od tamtej pory polscy lotnicy tylko podnoszą poprzeczkę. Eksperci od filmoznawstwa mówią, że Polska jest też kolebka dokumentu. Członkowie Prospectfilm chcą połączyć te siły i stworzyć coś wyjątkowego.


Jeżeli uzbierana zostanie większa kwota, to osoby uczestniczące w projekcie będą mogły więcej czasu spędzić z Łukaszem, skorzystać z usług światowej sławy grafików, lepszych kamer i poświecić więcej czasu na żmudną i czasochłonną edycję.

Nagrody:


Wszyscy biorących udział w kampanii wezmą udział w losowaniu NAGRODY SPECJALNEJ, jaka będzie  LOT Z ŁUKASZEM jego sportowym samolotem!!!

Wszyscy, od których wpłynie 100 zł, dostana pamiątkowe zdjęcie z planu, podpisane przez Łukasza Czepielę i ekipę filmowa. Wszyscy biorący udział w kampanii, którzy wpłacą powyżej 300 złotych, zostaną wyszczególnieni imiennie w napisach filmu. Dodatkowo każda wplata powyżej 500 PLN będzie nagrodzona oryginalnym T-shirtem z podpisem pilota.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.wspieram.to

Źródło: wspieram.to
comments powered by Disqus