Warsztaty językowe przygotowujące do egzaminów ICAO

Aviation English - ICAO

W ramach przygotowania do egzaminu ICAO z języka angielskiego certyfikowanego przez Władzę Lotniczą Słowacji proponujemy różnorodne szkolenia i warsztaty.

Najbliższe zajęcia odbędą się 23 września br.

- 1 dniowe warsztaty - omawiające wszystkie zagadnienia egzaminacyjne oraz praktyczne ćwiczenia przygotowujące do poszczególnych elementów egzaminu. Polecane dla pilotów liniowych i zawodowych z doświadczeniem w prowadzeniu korespondencji w języku angielskim. Koszt 650 zł.

- 2 dniowe warsztaty – omawiające wszystkie zagadnienia egzaminacyjne oraz praktyczne ćwiczenia przygotowujące do poszczególnych elementów egzaminu w szerszej i bardziej szczegółowej formie. Polecane dla studentów-pilotów nie posiadających jeszcze tego uprawnienia ICAO i/lub bez doświadczenia w prowadzeniu korespondencji w języku angielskim. Koszt 1200 zł.

- 8 dniowe szkolenie
- obejmujące przede wszystkim przyspieszone odświeżenie gramatyki i potocznego języka angielskiego a na następnie omówienie wszystkich zagadnień egzaminacyjnych oraz praktyczne ćwiczenia przygotowujące do poszczególnych elementów egzaminu. Polecane dla pilotów o podstawowej znajomości języka angielskiego. Koszt 2500 zł.

Zajęcia poprowadzi w małych grupach 5-6 osobowych Arkadiusz Kotela.

Uczestnikom szkoleń zapewniamy autorskie materiały szkoleniowe.

Udział w szkoleniu poświadczony będzie stosownym certyfikatem. W trakcie zajęć zapewniamy kawę, herbatę i pyszne ciasteczka.Najbliższe jednodniowe warsztaty odbędą się 23 września 2012r. w Ośrodku Unitedsky na Babicach.

Najbliższa sesja egzaminacyjna odbędzie się 28-30 września br. w Hotelu Gordon w Warszawie.

Wszystkie zainteresowane osoby, zachęcamy do zgłoszenia się już dziś wypełniając formularz rejestracyjny.

Źródło: unitedsky.eu
comments powered by Disqus