Przejdź do treści
VIII Świętokrzyski Konkursu Wiedzy o Lotnictwie (fot. Aeroklub Kielecki)
Źródło artykułu

VIII Świętokrzyski Konkursu Wiedzy o Lotnictwie

Aeroklub Kielecki zaprasza do udziału w VIII Świętokrzyskim Konkursie Wiedzy o Lotnictwie. Konkurs ma na celu popularyzację lotnictwa w regionie świętokrzyskim oraz zachęcenie młodzieży do rozwijania zainteresowań w tym kierunku.

Oprócz dobrej zabawy, konkurs da możliwość zbliżyć uczestników do podniebnej przygody, dzięki atrakcyjnym nagrodom jakimi są Vouchery w postaci zniżek, które można wykorzystać na Teoretyczne Szkolenie Szybowcowe lub Samolotowe w Aeroklubie Kieleckim!

Konkurs składa się z dwóch etapów. Aby wziąć udział w Etapie I, należy udzielić odpowiedzi na pytania umieszczone na stronie organizatora www.facebook.com/Aeroklub.Kielecki

Praca powinna być samodzielna, dopuszczalne i wskazane jest korzystanie z informacji zawartych w literaturze, na stronie organizatora, Internecie, itp. Do oceny uwzględniony będzie tylko pierwszy formularz danego uczestnika. Termin nadsyłania prac konkursowych do I Etapu upływa 19 lutego 2023 r.

Do Etapu II kwalifikuje się 20 osób z najwyższym wynikiem z Etapu I. Lista osób zakwalifikowanych do II etapu zostanie opublikowana na stronie konkursu w dniu 20 lutego 2023r. Osoby zakwalifikowane do Etapu II zostaną powiadomione również drogą mailową. 

Etap II odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego dnia 4 marca 2023 r. W trakcie Etapu II zabronione jest korzystanie z wszelkich notatek, urządzeń elektronicznych oraz pomocy osób trzecich.

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych pasjonatów, jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z lotnictwem!

Szczegółowe informacje na temat etapów w Regulaminie oraz na profilu Facebookowym Aeroklubu Kieleckiego.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony