VI Wystawa Modelarska w Mińsku Mazowieckim

model samolotu (fot. gloc.blox.pl)

Zapraszamy modelarzy do udziału w szóstej edycji Wystawy Modelarskiej, która odbędzie się w dniach 22-23.02.2020 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Kopernika 9. Impreza została zorganizowana przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Przełom” ora Klub Modelarski "SĘP" pod patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki Marcina Jakubowskiego.

Celem wystawy jest popularyzacja modelarstwa, zainteresowań technicznych i historycznych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, promowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Wystawa ma charakter otwarty, mogą w niej uczestniczyć modelarze indywidualni i zrzeszeni w klubach i modelarniach; liczba i wiek uczestników jest nieograniczona. Wystawa połączona będzie z konkursem modelarskim. Do konkursu i wystawy będzie można zgłaszać modele plastikowe i kartonowe.

Grupy wiekowe:
J – junior, do 18 lat
S – senior, powyżej 18 lat

Publiczność odwiedzająca wystawę wybierze poprzez głosowanie najładniejszy model, którego wykonawca otrzyma Puchar Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki – Grand Prix Publiczności. Zgłoszone do konkursu modele ocenia komisja konkursowa, powołana przez organizatorów, wg zasady podoba się – nie podoba się.

Nagrody:
Dla najlepszych modelarzy w grupach juniorów i seniorów biorących udział w konkursie zostaną przyznane dyplomy i medale. Dla uczestników wystawy przewidziane są:
– Nagroda główna: Puchar Prezesa Zarządu - Grand Prix oraz
– Puchar Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki za najładniejszy model wystawy Grand Prix Publiczności,
– Puchar z-cy Prezesa Zarządu za najładniejszy model kartonowy,
– Puchar z-cy Prezesa Zarządu za najładniejszy model plastikowy.

Program wystawy:

22.02.2020 (sobota)
10.00-14.00 – przyjmowanie modeli
12:00 – wycieczka do 23 BLT w Mińsku Mazowieckim
10.00-18.00 – wystawa, głosowanie, giełda

23.02.2020 (niedziela)
10.00-14.00 – wystawa, giełda
10.00-13.00 – głosowanie
14.00 – zakończenie wystawy, rozdanie nagród.
Po zakończeniu wystawy ok.godz.15.00 – rozpoczęcie wydawania modeli.

Do pobrania: Karty rejestracyjne

Karty należy wypełnić i przesłać na adres: sep-przelom@o2.pl
W rubryce "Kategoria Specjalna" należy zaznaczyć "x" przy wybranej pozycji, ponieważ modele mogą startować również w innych kategoriach.

Rejestracji należy dokonać do dnia dnia 20 lutego do godz. 24:00. Po tym terminie będzie możliwość rejestracji modeli na miejscu w dniu wystawy tj. 22. lutego do godz. 14:00.

Szczegółowe informacje na stronie www.smprzelom.pl oraz na stronie wydarzenia.

Źródło: smprzelom.pl
comments powered by Disqus