V Wistawa i Konkurs Modelarski w Mińsku Mazowieckim

model samolotu (fot. gloc.blox.pl)

Zapraszamy modelarzy do udziału w piątej edycji Wystawy i Konkursu Modelarskiego, który odbędzie się w dniach 23-24.02.2019 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Kopernika 9. Impreza została zorganizowana przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Przełom” pod patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki Marcina Jakubowskiego.

Celem wystawy jest popularyzacja modelarstwa, zainteresowań technicznych i historycznych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, promowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Wystawa ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć modelarze indywidualni i zrzeszeni w klubach i modelarniach; liczba i wiek uczestników jest nieograniczona. Wystawa połączona będzie z konkursem modelarskim. Do konkursu i wystawy będzie można zgłaszać modele plastikowe i kartonowe.

Grupy wiekowe:
J – junior, do 18 lat
S – senior, powyżej 18 lat

Publiczność odwiedzająca wystawę wybierze poprzez głosowanie najładniejszy model, którego wykonawca otrzyma Puchar Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki – Grand Prix Publiczności. Zgłoszone do konkursu modele ocenia komisja konkursowa, powołana przez organizatorów, wg zasady podoba się – nie podoba się.

Nagrody:
Dla najlepszych modelarzy w grupach juniorów i seniorów biorących udział w konkursie zostaną przyznane dyplomy i medale. Dla uczestników wystawy przewidziane są:
– Nagroda główna: Puchar Prezesa Zarządu - Grand Prix oraz
– Puchar Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki za najładniejszy model wystawy Grand Prix Publiczności,
– Puchar z-cy Prezesa Zarządu za najładniejszy model kartonowy,
– Puchar z-cy Prezesa Zarządu za najładniejszy model plastikowy.

Program wystawy:

23.02.2019 (sobota)
10.00-14.00 – przyjmowanie modeli
12:00 – wycieczka do 23 BLT w Mińsku Mazowieckim
10.00-18.00 – wystawa, głosowanie, giełda

24.02.2019 (niedziela)
10.00-14.00 – wystawa, giełda
10.00-13.00 – głosowanie
14.00 – zakończenie wystawy, rozdanie nagród.
Po zakończeniu wystawy ok.godz.15.00 – rozpoczęcie wydawania modeli.

Link do rejestracji uczestników on-line na V Wystawę i Konkurs Modelarski organizowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Przełom" w Mińsku Mazowieckim wraz z Klubem Modelarskim "SĘP": www.scale-modeling.com/Home/Details/18

Jednocześnie organizatorzy przypominają, że w dniu wystawy będzie istniała możliwość rejestracji tylko on-line i tylko do godziny 14-tej.

Szczegółowe informacje na stronie www.smprzelom.pl oraz na stronie wydarzenia.

Źródło: smprzelom.pl
comments powered by Disqus