Spotkanie online z Marcinem Modrzewskim i Bartkiem Berą

Spotkanie online z Marcinem Modrzewskim i Bartkiem Berą (fot. Wydawnictwo Warbook)

Wydawnictwo Warbook zaprasza na spotkanie online z okazji premiery książki Marcina Modrzewskiego "PILOT F-16. Historia dowódcy 10 Eskadry Lotnictwa Taktycznego w Łasku".

Ppłk pilot rez. Marcin Modrzewski rozpoczął szkolenie już w liceum lotniczym. Podążając za marzeniami o lataniu, ambicjami i prawdziwą pasją, pokonał długą drogę, by zasiąść za sterami polskiego F-16, przejść specjalistyczne szkolenia i wkroczyć do elitarnego świata Fighter Pilots, a w końcu zostać dowódcą eskadry „Smoków” w Łasku.

Z autorem rozmawiać będzie Bartek Bera, którego zdjęcia możemy zobaczyć w książce.

Bartosz Bera – częstochowianin z pochodzenia, od lat mieszka w Krakowie. Absolwent Akademi Ekonomicznej w tymże mieście. Od najmłodszych lat fascynat wojska a w lotnictwa wojskowego w szczególności, które od 2005 roku fotografuje (z ziemi i powietrza). W ciągu 8 lat latał z większością statków powietrznych należących do Sił Zbrojnych RP oraz z wieloma z innych krajów NATO (Francja, Niemcy, Belgia, Holanda, Węgry, Włochy, Norwegia, Słowacja, Dania, Portugalia, Kanada, Stany Zjednoczone, Litwa i inne). Fotografował polskie kontyngenty wojskowe w Afganistanie i na Litwie. Był głównym koordynatorem fotograficznym sesji wykonywanych z okazji 100 lecia lotnictwa wojskowego oraz NATO Tiger Meet 2018. Dodatkową gałęzią jego fotograficznej działalności są siły specjalne – fotografował między innymi Jednostkę Wojskową GROM. Laureat Buzdygana Polski Zbrojnej, nagrodzony Medalem za Zasługi dla Obronności.

Transmisja na żywo ze spotkania odbędzie się w czwartek 25 lutego o godz. 19:00.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.


Przeczytaj również:
Książka "Pilot F-16"

Źródło: Wydawnictwo Warbook
comments powered by Disqus