Sikorski Model Show 2019 w Stalowej Woli

Samolot Mosquito Marcina Chruścielewskiego będzie można podziwiać na Sikorski Model Show 2018 (fot. Sikorski Model Show)

Zapraszamy modelarzy na kolejną, siódmą edycję Sikorski Model Show! Imprezę pełną wydarzeń i atrakcji dla każdego. W roku 2019 organizatorzy postanowili zorganizować imprezę również jednodniową. Impreza odbędzie się 19.01.2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza, przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 w Stalowej Woli.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć modelarze indywidualni oraz zrzeszeni. Celem Konkursu jest popularyzacja modelarstwa i wiedzy historycznej wśród dzieci i młodzieży.

Konkurs zostanie rozegrany w dwóch grupach:
1. Festiwalowa: z podziałem na klasy modeli oraz klasy wiekowe junior/senior – komisja sędziowska ocenia zgodnie z zasadą „podoba się – nie podoba się”, w tej grupie nie jest wymagana dokumentacja,
2. Konkursowa: Konkurs Sikorski – konkurs punktowany, do zgłoszonego modelu należy dołączyć dokumentację.

Rywalizacja będzie sie odbywała w podziale na grypy wiekowe: Junior – do lat 18, Senior – powyżej 18 lat. Opłata startowa pobierana będzie w wysokości 10 PLN dla grupy Festiwalowej, oraz dla grupy Konkurs Sikorski, bez względu na ilość zgłaszanych modeli, tylko dla kategorii Senior – startujący w kategorii Junior zwolnieni są z opłaty startowej.

Aby wziąć udział w Konkursie oraz Festiwalu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej do dnia 16.01.2019 r. do godziny 24:00.

•  formularz zgłoszeniowy na Festiwal

•  formularz zgłoszeniowy na Konkurs

Sikorski Model Show to znana impreza dla ludzi z pasją, idealne miejsca do spotkań dla rodzin! Konkurs modelarski, grupy rekonstrukcyjne, warsztaty dla dzieci, eksponaty historyczne, giełda modelarska i wiele więcej – to wszystko w jednym miejscu! Zapraszamy 19.01.2019 do Stalowej Woli. Początek imprezy o godzinie 9:00.

Organizatorzy liczą, że Konkurs w Stalowej Woli odwiedzi liczne grono modelarzy z ich wspaniałymi projektami.

Więcej informacji w regulaminie na stronach www.pwm.org.pl, Sikorski Model Show oraz na stronie wydarzenia.

Źródło: pwm.org.pl
comments powered by Disqus