Sesja egzaminacyjna w październiku – ULC i PWSZ Chełm

ULC - sesja egzaminacyjna - ważne

Urząd Lotnictwa Cywilnego poinformował, że najbliższa komputerowa sesja egzaminacyjna w październiku odbędzie się w dniach 12 - 22 października 2021 r., w godzinach 9:00-15:00.

Rezerwacje zostaną uruchomione 4 października 2021 r. o godz. 9:00.

Do egzaminów w sesji październikowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację,
• osoby, dla których sesja październikowa jest ostatnią sesją, w której mogą wziąć udział (dotyczy osób, którym kończy się 18-miesięczny termin + odstępstwa, na zdanie egzaminów) i będą one traktowane jak osoby z rezerwacją,
osoby bez rezerwacji w dniach 12 – 20 października.

W poczekalni LKE działa kolejkomat. Od godziny 9:00 można pobierać numerki. Urząd prosimy o stosowanie się do zaleceń osób z komisji egzaminacyjnej w zakresie organizacji.

ULC przypomina, że na terenie Urzędu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Osoby bez prawidłowo założonej maseczki nie będą obsługiwane.

Urząd informuje także, że w poczekalni LKE mogą przebywać wyłącznie kandydaci podchodzący do egzaminów.

UWAGA! w dniach 21-22 października 2021 r. osoby bez rezerwacji nie będą mogły przystępować do egzaminów w ULC.

Jednocześnie Urząd Lotnictwa Cywilnego informuje, że w dniach 21 – 22 października 2021 r. w Centrum Lotniczym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) odbędzie się sesja egzaminów teoretycznych na licencje:

• pilota samolotowego rekreacyjnego LAPL(A),
• pilota samolotowego turystycznego PPL(A),
• pilota śmigłowcowego rekreacyjnego LAPL(H),
• pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H),
• pilota szybowcowego SPL,
• pilota balonowego BPL.

Sesja egzaminacyjna odbędzie się w godzinach 9:00 – 15:00.

Rezerwacje zostaną uruchomione 1 października 2021 r. o godz. 9:00.

Jednocześnie ULC informuje, że w dniach 21-22 października w Centrum Lotniczym PWSZ w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) będą odbywały się także egzaminy językowe (KSEJ). Osoby zainteresowane podejściem do egzaminu językowego mogą zapisywać się pod numerem tel.: +48 22 520 74 43 tel. kom.: +48 694 409 512, e-mail:apawlowska@ulc.gov.pl

Urząd zwraca się także z prośbą aby osoby, które na egzaminy do Centrum Lotniczego PWSZ w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) przylatują statkami powietrznymi zgłaszały ten fakt służbom lotniska Depułtycze Królewskie (EPCD) na 24 godziny przed przylotem zgodnie z AIP VFR Polska.

Do egzaminów w sesji październikowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację,
• osoby, dla których sesja październikowa jest ostatnią sesją, w której mogą wziąć udział (dotyczy osób, którym kończy się 18-miesięczny termin + odstępstwa, na zdanie egzaminów) i będą one traktowane jak osoby z rezerwacją,
• osoby bez rezerwacji.

Źródło: Urząd Lotnictwa Cywilnego
comments powered by Disqus