Przejdź do treści
ULC - sesja egzaminacyjna - ważne
Źródło artykułu

Sesja egzaminacyjna w kwietniu 2023 r. – ULC i PANS Chełm

Urząd Lotnictwa Cywilnego poinformował o terminie najbliższej komputerowej sesji egzaminacyjnej. Kwietniowa komputerowa sesja egzaminacyjna odbędzie się w dniach 18-28 kwietnia 2023 r., w godzinach 9:00-15:00.

Rezerwacje zostaną uruchomione 11 kwietnia 2023 r. o godz. 9:00.

Do egzaminów w sesji kwietniowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację oraz osoby, dla których sesja kwietniowa jest ostatnią sesją, w której mogą wziąć udział – w dniach 18-28 kwietnia,
• osoby bez rezerwacji – w dniach 18-27 kwietnia.

Poczekalnia LKE jest otwierana o godzinie 9:00. ULC prosi o nieprzyjeżdżanie na egzaminy wcześniej, ponieważ przed otwarciem poczekalni nie ma możliwości oczekiwania na egzamin wewnątrz budynku. W poczekalni działa kolejkomat, od godziny 9:00 można pobierać numerki. Urząd przypomina, że w poczekalni LKE mogą przebywać tylko kandydaci podchodzący do egzaminów w danym dniu.

ULC prosi o stosowanie się do zaleceń osób z komisji egzaminacyjnej w zakresie organizacji. Zwraca się też z prośbą o odwoływanie rezerwacji w przypadku braku możliwości uczestniczenia w sesji, aby inni kandydaci mogli skorzystać z rezerwacji. Nieodwołanie rezerwacji skutkuje zmniejszeniem limitu przysługujących rezerwacji w danej sesji.

UWAGA! 28 kwietnia 2023 r. osoby bez rezerwacji nie będą mogły przystępować do egzaminów w ULC.

Jednocześnie Urząd Lotnictwa Cywilnego informuje, że 19 kwietnia 2023 r. w Centrum Lotniczym Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) odbędzie się sesja egzaminów teoretycznych na licencje:

• pilota samolotowego rekreacyjnego LAPL(A),
• pilota samolotowego turystycznego PPL(A),
• pilota śmigłowcowego rekreacyjnego LAPL(H),
• pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H),
• pilota szybowcowego SPL,
• pilota balonowego BPL.

Sesja egzaminacyjna odbędzie się w godzinach 9:00 – 15:00

Rezerwacje zostaną uruchomione 7 kwietnia 2023 r. o godz. 9:00

Uczelnia zwraca się także z prośbą aby osoby, które na egzaminy do Centrum Lotniczego PANS w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) przylatują statkami powietrznymi, zgłaszały ten fakt służbom lotniska Depułtycze Królewskie (EPCD) na 24 godziny przed przylotem zgodnie z AIP VFR Polska.

Do egzaminów w sesji kwietniowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację,
• osoby bez rezerwacji.

Więcej informacji na temat egzaminów teoretycznych na stronie www.ulc.gov.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony