Prestiżowa gala CEESAR Awards we Wrocławiu

Gala CEESAR Awards we Wrocławiu

Już 16. raz pasażerowie z Europy Środkowo-Wschodniej wybiorą najlepszych przewoźników i przyznają im lotnicze Cezary. Gala CEESAR Awards odbędzie się w marcu we Wrocławiu, a wrocławskie lotnisko będzie jej głównym partnerem. Swój głos w plebiscycie może oddać każdy pasażer.

Za pięć miesięcy do Wrocławia zawita prestiżowe lotnicze wydarzenie CEESAR Awards. Pasażerowie wybiorą najlepszych przewoźników w kategoriach: najlepsza linia krótkodystansowa, najlepsza linia dalekodystansowa, najlepsza linia niskokosztowa oraz najlepsza linia czarterowa. - Po raz pierwszy gala we Wrocławiu odbyła się w 2013 roku i po 7 latach dynamicznego rozwoju branży ponownie uroczystość odbędzie się w naszym mieście. Liczymy na owocne spotkanie i okazję do wymiany doświadczeń w naszym prężnie rozwijającym się mieście - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Od 1 grudnia do 15 marca 2020 roku na specjalnej platformie www.ceesar-awards.com pasażerowie będą oceniać przewoźników, uwzględniając cenę biletów, boarding, odprawę, obsługę  pasażerów, czy czystość na pokładzie. Głosy podróżnych zdecydują nie tylko o Cezarach dla najlepszych linii lotniczych, ale również o nagrodach dla przewoźników oferujących: najlepszą cenę, odprawę i boarding, komfort, najlepszy personel podkładowy, czystość, posiłki na pokładzie oraz rozrywkę pokładową. Dodatkowo specjalna kapituła przyzna także wyróżnienia w trzech kategoriach: najlepsza linia biznesowa, najważniejsze wydarzenie roku i trasa roku.

16. edycja lotniczych Cezarów jest organizowana przez portal pasazer.com. Partnerem głównym jest Port Lotniczy Wrocław, a całe wydarzenie wspierają: Grupa eSky, agent turystyczny działający online (OTA) oraz spółka CEDC.

Źródło: Port Lotniczy Wrocław
comments powered by Disqus