Przejdź do treści
Źródło artykułu

Polska Atlas Lotniczy – poprawki ręczne / hand AMDT 2023

Polska Atlas Lotniczy to analogowa pomoc dla wszystkich pilotów wykonujących loty w FIR EPWW która spełnia swoją funkcję, nawet wtedy, kiedy zabraknie prądu. Chcąc zapewnić Wam, jak najbardziej poprawne dane, publikujemy aktualizację tego wydawnictwa, POPRAWKI RĘCZNE / HAND AMDT 06/23, które obowiązują od 01 JUN 2023.

Wszystkich użytkowników Atlasu gorąco zachęcamy do aktualizacji Atlasu. Wystarczy długopis. Poprawki naniesiesz w 5 minut. Staramy się na bieżąco monitorować wszelkie zmiany na polskich lotniskach i lądowiskach, a także w przestrzeni. 

Przypomnijmy, iż Polska Atlas Lotniczy to zbiór 282 lotnisk i lądowisk zilustrowanych szczegółowymi mapkami. Dodatkowo, publikacja zawiera esencję z przepisów poruszania się w polskiej przestrzeni powietrznej, informacje o kierunku i odległości do najbliższego lotniska oraz praktyczne kody QR. Całość dostępna jest w podręcznym formacie A5.

Atlas to nie tylko spis lotnisk i lądowisk z ich mapami i parametrami. To ogromne źródło wiedzy, którą najczęściej zapominamy po zdanych egzaminach. Przez lata spisywaliśmy w wygodnej formie najbardziej potrzebne wskazówki, pomoce, ściągawki, tablice konwersji.

HAND AMDT 08/23 Polska Atlas Lotniczy

Wydawnictwo Polska Atlas Lotniczy można nabyć w naszym sklepie internetowym i na lotnisku Warszawa Babice. Gorąco polecamy zakup! Nie będziecie żałować.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony