PLMP MPPP Bartoszyce

Motoparalotnie (fot. psp.org.pl)

Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe zaprasza do wzięcia udziału w zawodach II Motoparalotniowego Pucharu Polski i już V Polskiej Ligii Motoparalotniowej.

Pierwsza edycja odbędzie się w Bartoszycach w dniach 5-7.05.2017 r. Zawody przeprowadzone będą na terenie Dworku Dębówko.

Zawodnicy powinni przybyć na miejsce zawodów 4 maja. 5 maja odbędą się treningi i po południu planowane jest już lrozegranie pierwszej konkurencji.

Rejestracja uczestnictwa w zawodach odbywa się elektronicznie na stronie PSP www.psp.org.pl/sport/liga-motoparalotniowa/rejestracja-plmp/ i będzie również na miejscu.

Zawody są organizowane pod patronatem Burmistrza Miasta Bartoszyce i przy wsparciu logistycznym 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej. Poza samymi konkurencjami motoparalotniowymi  planowanych jest wiele atrakcji, dlatego Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe gorąco zachęca do udziału.

PSP przypomina, że zawodnicy chcący wziąć udział w Pucharze Polski muszą mieć aktualną licencje sportową LSFAI, dla zawodników ligi nie jest potrzebna licencja sportowa.

Więcej szczegółowych informacji na stronie www.psp.org.pl

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
comments powered by Disqus