PAŻP na pikniku rodzinnym z okazji Dnia Dziecka

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w KPRM (fot. premier.gov.pl)

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy do spędzenia go razem z Polską Agencją Żeglugi Powietrznej.

W sobotę 1 czerwca Polska Agencja Żeglugi Powietrznej już kolejny raz będzie obecna na otwartej imprezie zorganizowanej na terenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie przy Al.Ujazdowskich 1/3.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy atrakcje związane z lotnictwem i kontrolą ruchu lotniczego – mówią przedstawiciele PAŻP.

Nieco starsi będą mogli wziąć udział w teście lotniczym oraz sprawdzić swoje predyspozycje do zawodu kontrolera ruchu lotniczego – dodają.

Organizowany 1 czerwca Dzień Dziecka w KPRM to doskonała okazja, by spędzić czas w atrakcyjnej dla najmłodszych atmosferze oraz dowiedzieć się więcej o Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej odpowiedzialnej za zapewnienie bezpiecznego i płynnego ruchu lotniczego.

Zapewnienie bezpieczeństwa żeglugi powietrznej to zadanie niełatwe, wymagające zaangażowania środków technicznych i pracy dużego zespołu wysokiej klasy specjalistów. Ich działalność jest jednak mało znana, co wytłumaczyć można chyba jedynie tym, że infrastruktura techniczna kontroli ruchu lotniczego pozostaje w znacznej części "niewidzialna", a uwaga obserwatorów skupia się zazwyczaj na znacznie bardziej atrakcyjnych samolotach.

O wszystko będziecie mogli zapytać przedstawicieli PAŻP już 1 czerwca na pikniku rodzinnym z okazji Dnia Dziecka.

Podczas pikniku będzie można zobaczyć także pokazy wojskowego sprzętu, samochody i roboty do zadań specjalnych. Na przybyłoch gości czeka jeszcze wiele innych atrakcji. Szykujcie się na fantastyczną zabawę. To będzie dzień pełen przygód! Początek pikniku o godz. 10:00.

Więcej informacji na www.premier.gov.pl

Źródło: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
comments powered by Disqus