Przejdź do treści
"Piloci" w wersji koncertowej - kadr z musicalu (fot. teatrroma.pl)
Źródło artykułu

Ostatnie spektakle musicalu "Piloci" w wersji koncertowej w tym sezonie

Teatr Muzyczny Roma poinformował, że przygotował dla fanów musicalu niespodziankę. Ze względu na ogromne zainteresowanie musicalem "Piloci" w wersji koncertowej, będzie go można zobaczyć w ostatnich dniach mijającego roku.

Spektakle odbędą się w dniach:
•  29 grudnia, godz. 19:00,
•  30 grudnia, godz. 19:00,
•  31 grudnia, godz. 15:00,
•  31 grudnia, godz. 19:00 – SYLWESTER.
Fani musicalu "Piloci" nie mogą tego przegapić.

Podczas koncertów zaprezentujemy obszerne fragmenty utworów, zachowując pewne elementy inscenizacji i scenografii ze spektaklu. – informuje Teatr Muzyczny Roma.

Musical "Piloci", którego autorami są Wojciech Kępczyński (libretto), Michał Wojnarowski (teksty piosenek) oraz Jakub Lubowicz i Dawid Lubowicz (muzyka), miał prapremierę w Teatrze Muzycznym ROMA 7 października 2017 roku. Był doskonale przyjęty przez publiczność i krytykę. W ciągu dwóch sezonów odbyło się łącznie 427 spektakli, które łącznie obejrzało ponad 427 000 widzów. Ostatnie przedstawienie odbyło się 16 czerwca 2019 roku. W 2017 roku musical został nominowany do Bestsellerów Empiku w kategorii "Wydarzenie Roku".

"Piloci" to pasjonująca opowieść o wielkiej miłości Niny, aktorki i piosenkarki, wschodzącej gwiazdy kabaretów Warszawy lat trzydziestych XX wieku i Jana, polskiego pilota wojskowego. Tłem ich miłosnych perypetii staje się II wojna światowa i Bitwa o Anglię, w której biorą udział polscy lotnicy. Dziejowa zawierucha zmusza bohaterów do dokonywania trudnych wyborów.

To będą już ostatnie w tym sezonie spektakle kultowego musicalu "Piloci" w wersji koncertowej! Skorzystajcie z szansy, by spędzić z nami niezapomnianego Sylwester! – zachęca Teatr Muzyczny Roma.

Więcej informacji na stronie www.teatrroma.pl

"Piloci" w wersji koncertowej - sylwester 2022 (fot. teatrroma.pl)
FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony