Przejdź do treści
Skok ze spadochronem Jalbert Parafoil z napisem ORLEN Paliwa (fot. sekcjaspadochronowa-wawel.krakow.pl)

ORLEN Paliwa Sp. z o. o. sponsorem WKS "Wawel"

Wojskowy Klub Sportowy „WAWEL” nawiązał współpracę w zakresie promocji sportu z ORLEN Paliwa Sp. z o. o. Spółka została sponsorem sekcji spadochronowej Klubu. Na mocy umowy sponsorskiej został wyprodukowany spadochron PARAFOIL JALBERT z logotypem Sponsora, który będzie służył jednemu z zawodników podczas konkursów zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

ORLEN Paliwa aktywnie angażuje się w sponsoring polskiego sportu, promując w ten sposób aktywny styl życia oraz wspierając sportowców w osiąganiu jak najlepszych wyników. Wierzymy, że nasze działania przyczynią się do jak najlepszego przygotowania klubu do udziału w zawodach – powiedział Jakub Opara, członek Zarządu ORLEN Paliwa.

W ciągu czterdziestu lat swojej działalności sekcja spadochronowa może poszczycić się wieloma osiągnięciami sportowymi. W tym okresie zawodnicy sekcji nieprzerwanie znajdowali się w krajowej czołówce w spadochroniarstwie. Startowali na wielu zawodach krajowych i zagranicznych, odnosząc sukcesy indywidualne i zespołowe.

Produkcja spadochronu PARAFOIL JALBERT trwała dłużej niż zwykle, co było spowodowane wydłużonym procesem realizacji w związku z epidemią COVID-19.

Kilka dni temu, spadochron przeznaczony dla Moniki Bekhit dotarł już do Klubu i został przetestowany w powietrzu.

W planach na 2021 r. jest udział zawodniczki w zawodach m.in. o Puchar Europy, Spadochronowy Puchar Świata oraz Spadochronowych Mistrzostwach Świata.

FacebookTwitterWykop

Nasze strony