Przejdź do treści
Źródło artykułu

Odlotowa 5 – zapisz się na listę rezerwową

Pod koniec grudnia w imieniu organizatorów zaprosiliśmy was do biegu "Odlotowa 5", który odbędzie się 18 marca 2023 r. na dystansie 5 km po pasie startowym bydgoskiego lotniska.

Organizatorzy wydarzenia zarezerwowali wówczas prawie 1000 miejsc "boardingowych" dla uczestników. Pokład Odlotowej 5 został szybko zapełniony.

Jednak organizatorzy w ostatnich dniach poinformowali, że dodatkowy samolot Odlotowa5 jest już w przygotowaniu. Kto nie zdążył dokonać zgłoszenia przy obecnym limicie pasażerów, nadal może wyruszyć w biegową podróż po pasie startowym bydgoskiego lotniska! 

Gorąco zapraszamy do zgłoszeń na listę rezerwową, limit dodatkowym miejsc wynosi 500. Zgłoszenia na stronie: www.amsportu.pl/wydarzenia/zapraszamy-na-odlotowa5

Dlaczego powstaje lista rezerwowa? Prowadzimy rozmowy i starania o zmianę statusu wydarzenia na imprezę masową. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie, uczestnicy z listy rezerwowej zostaną dołączeni do oficjalnej listy startowej. W przypadku braku możliwości zmiany statusu wydarzenia – uczestnicy z listy rezerwowej otrzymają pełen zwrot wpłaconych środków – tłumaczą organizatorzy.

Dodatkowo, w odpowiedzi na liczne prośby i pytania organizatorzy obniżyli próg wiekowy dla uczestników Odlotowej 5. Już od dziś, można dokonać zgłoszenia na odlotowe emocje biegowe od 13 roku życia.

Przypomnijmy, że trasa Odlotowej 5 zostanie wyznaczona na terenie Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. w strefie zastrzeżonej –drogi kołowania, droga startowa. Informacje na temat trasy i jej plan zostaną opublikowane na stronie internetowej Organizatora po wyznaczeniu trasy przez PZLA.

Nie zwlekaj dołącz do odlotowych emocji biegowych.

Zachęcamy do śledzenia najświeższych informacji na www.facebook.com/odlotowa5


Przeczytaj również:
Odlotowa 5 – leć po rekord po pasie startowym bydgoskiego lotniska

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony