Przejdź do treści
Źródło artykułu

Koro freestyle’uje w samolocie akrobacyjnym Łukasza Czepieli

Kilka dni temu zaprezentowano pierwszy odcinek Red Bull KontroWersy Cloud Rap, który zaskakuje (nie tylko) freestylem w przestworzach.

"Freestyle jest nieprzewidywalny i na każdej walce może wydarzyć się coś niespodziewanego" – mówił po jednej z bitew Red Bull KontroWersy Koro, słynny raper i freestyle’owiec Te-Tris.

Jeszcze więcej zdarzyć się może, kiedy freestyle’owca takiego jak on posadzimy w samolocie Łukasza Czepieli. Pierwszego polskiego pilota w Red Bull Air Race, mistrza świata w klasie Challenger, który w pięknym stylu i lądował na sopockim Molo, i prowadził z gwiazdami Prze-lotne Pytania, czyli specjalny cykl wywiadów, przeprowadzanych w powietrzu.

Teraz, do swojej niesamowitej maszyny Łukasz zaprosił Koro.

Pierwsze zadanie to jeszcze łatwizna: rap do bitu, freestyle na dowolny temat. Kolejne? Może być już trudniejsze. Łukasz Czepiela bardzo chciałby zrobić specjalną ewolucję w powietrzu, potrzebuje do niej tylko odpowiedniej nawijki… Jak mawia pilot, „pięknie wygląda nasz świat do góry nogami”. A jak w takich warunkach brzmi freestyle? Zobacz i posłuchaj!

Cały artykuł czytaj na stronie www.redbull.com

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony