Konkurs podczas Balonowych Mistrzostw w Nałęczowie

Konkurs podczas Balonowych Mistrzostw w Nałęczowie (fot. skrzydlatynaleczow.pl)

Od 6 sierpnia w Nałęczowie pilotki balonów rywalizują podczas 3. Mistrzostw Świata Kobiet w balonach na ogrzane powietrze. Organizatorzy przygotowali dla fanów baloniarstwa konkurs z nagrodami pn. „Przywitaj załogę balonową”.

Konkurs polega na wyborze najlepszego zdjęcia ilustrującego powitanie załogi balonowej na ziemi przez mieszkańców lub obserwatorów lotów balonowych. Konkurs prowadzony jest w dniach 7–11 sierpnia 2018 r.

Nie czekajcie, powitajcie na ziemi załogę balonu w sympatyczny i oryginalny sposób, zróbcie sobie wspólne zdjęcie i koniecznie wyślijcie je do organizatorów.

Uczestnik może przesłać maksymalnie 5 zdjęć każdego dnia. Każde zdjęcie może zostać zgłoszone tylko raz. Zgłoszenie udziału w konkursie następuje poprzez przesłanie zdjęcia na fan page Mistrzostw Świata na facebooku, znajdujący się pod adresem: www.facebook.com/MistrzostwaBalonoweNaleczow/

Na uczestników konkursu codziennie czekają plecaki i koszulki.

Celem konkursu jest po popularyzacja baloniarstwa i promocja 3. Mistrzostw Świata Kobiet w balonach na ogrzane powietrze, które odbywają się w Nałęczowie.

Organizatorem konkursu jest Aeroklub Lubelski. Regulamin konkursu na stronie: www.skrzydlatynaleczow.pl

Poniżej podsumowanie wczorajszego lotu popołudniowego:

Źródło: skrzydlatynaleczow.pl
comments powered by Disqus