Przejdź do treści
Projektowanie samolotu przy użyciu gry Minecraft (fot. airport.lodz.pl)
Źródło artykułu

Konkurs "Odlotowy samolot w świecie Minecrafta"

Port Lotniczy Łódź zaprasza do udziału w konkursie kreatywnym dla dzieci i młodzieży pn. "Odlotowy samolot w świecie Minecrafta".

Konkurs jest inspirowany światem gry Minecraft, w której liczy się pomysł i nieograniczona kreatywność. Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do rozwijania zainteresowań i aktywności twórczej.

Zadaniem uczestników konkursu będzie zaprojektowanie samolotu lub pojazdu latającego używając gry Minecraft. Do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Do konkursu łódzkie lotnisko zaprasza dzieci i młodzież w dwóch grupach wiekowych:
•  I grupa do 9 roku życia
•  II grupa od 10 do 15 lat

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?
1. Zaprojektuj samodzielnie własny samolot/pojazd latający używając gry Minecraft
2. Prześlijcie maksymalnie 10 zrzutów ekranu wykonanej pracy na adres e-mail: konkurs@airport.lodz.pl
3. Do każdej pracy konkursowej należy dołączyć formularz zgłoszeniowy wypełniony czytelnie i podpisany przez rodzica / opiekuna prawnego. Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są poniżej.

Każdy uczestnik/grupa może złożyć tylko jedną pracę. Na prace Port Lotniczy Łódź czeka do 28 maja 2020 r.

Można stworzyć pracę grupową maksymalnie w trzy osoby, tylko trzeba zaznaczyć, że jest to praca grupowa! – zachęcają do udziału w konkursie organizatorzy.

Co można wygrać?
•  I miejsce: voucher uprawniający do 1 godziny lotu na symulatorze lotów należącym do szkoły dla pilotów Bartolini Air oraz zestaw gadżetów lotniskowych (voucher jest ważny przez rok).
•  II i III miejsce: zestaw gadżetów lotniskowych.

Nagrody przyznane zostaną osobno w każdej grupie wiekowej!

Laureaci konkursu zostaną wybrani podczas obrad Jury, które odbędą się do dnia 29 maja 2020 r. Oficjalne wyniki konkursu zostaną opublikowane po obradach Jury na stronie www.airport.lodz.pl i oficjalnym profilu Facebook www.facebook.com/PortLotniczyLodz w dniu 1 czerwca 2020 r.

Do pobrania:
•  Regulamin
•  Zgłoszenie do konkursu

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony