Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym 2020

Samolot na niebie z chmurami (fit. ULC)

Urząd Lotnictwa Cywilnego informuje, że tegoroczna jesienna edycja Konferencji Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym odbędzie się w terminie 19 - 20 listopada 2020 r.

Z uwagi na aktualną sytuację pandemii COVID-19, Konferencja zostanie zorganizowana w formie telekonferencji (czterogodzinne spotkania online każdego dnia). Wpływ COVID-19 na zagrożenia w sferze bezpieczeństwa operacji lotniczych, będzie też jednym z tematów przewodnich tegorocznej Konferencji.

Konferencja tradycyjnie podsumuje również poprzedni 2019 rok w lotnictwie cywilnym. Spotkania online będą miały charakter otwarty, a tematyka skierowana będzie zarówno do odbiorców z branży lotniczej zajmujących się zarobkowym przewozom lotniczym (CAT), jak i działających w lotnictwie ogólnym (GA).

ULC serdecznie zaprasza organizacje branży lotniczej do wzięcia aktywnego udziału w Konferencji Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym i zaprezentowania swoich doświadczeń związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem w tym trudnym dla środowiska lotniczego czasie. Na zgłoszenia prelegentów chętnych do zabrania głosu i omówienia wybranego tematu w formie prezentacji ULC czeka do 12 października 2020 r.

Transmisja z konferencji będzie prowadzona z siedziby Urzędu Lotnictwa Cywilnego przy ul. Marcina Flisa 2 w Warszawie.

Aby sprostać wyzwaniom technicznym związanym z organizacją konferencji w formie zdalnej Urząd Lotnictwa Cywilnego prosi słuchaczy i osoby zainteresowane dostępem do materiałów, o przesyłanie zgłoszeń (imię i nazwisko, adres mailowy, nazwa firmy / rodzaj organizacji) w terminie do 31 października 2020 r.

Dane kontaktowe:
konferencja_bl@ulc.gov.pl
Urząd Lotnictwa Cywilnego
Ul. Marcina Flisa 2
02-247 Warszawa

Źródło: Urząd Lotnictwa Cywilnego
comments powered by Disqus