Katastrofa smoleńska - śledztwa nieoficjalne

Ostatni Lot/ nowe książki w sklepie dlapilota.pl

W sklepie dlapilota.pl, w dziale literatura pojawiły się równolegle dwie nowe pozycje traktujące o katastrofie smoleńskiej.

Pierwsza z nich to książka „Ostatni lot - Przyczyny katastrofy smoleńskiej - Śledztwo dziennikarskie”. Jest to owoc kilkumiesięcznej pracy trójki autorów - dwóch dziennikarzy Jana Osieckiego, Tomasza Białoszewskiego oraz najstarszego stażem w Polsce pilota TU-154, człowieka, który sprowadził ten właśnie samolot o numerze bocznym 101 do Polski, pana Roberta Latkowskiego. Czytając tę pozycję znajdziemy odpowiedź na wiele nurtujących nas pytań, jak również dowiemy się rzeczy, o których inne wydawnictwa jak dotąd milczą.

Obszerny opis dostępny jest tutaj.

Druga pozycja: „Ostatni lot - Spojrzenie z Rosji”, autorstwa Siergieja Amielina to z kolei zapis dotychczasowych ustaleń pierwszego w historii katastrof lotniczych nieoficjalnego śledztwa prowadzonego przez międzynarodową grupę pasjonatów. Tragedia TU-154 swoim rozmiarem sprawiła, że chęcią wyjaśnienia jej przyczyn zapałały na całym świecie tysiące ludzi, zarówno amatorów, jak i specjalistów w dziedzinie lotnictwa. Pozycja godna polecenia dla wszystkich tych, którzy interesują się przebiegiem tych tragicznych wypadków.

Obszerny opis dostępny jest tutaj.

Źródło: sklep.dlapilota.pl
comments powered by Disqus