Przejdź do treści
Źródło artykułu

"Kartonowa Syrenka" - II Warszawski Konkurs Kartonowy

Zapraszamy modelarzy do udziału w drugiej edycji Warszawskiego Konkursu Kartonowego "Kartonowa Syrenka", który odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2024 r. w ratuszu gminy Ursynów w Warszawie przy ul. KEN 61.

Po ubiegłorocznych doświadczeniach organizatorzy przeszli na format dwudniowego konkursu. Nowa lokalizacja to większa sala z lepszym oświetleniem oraz duży parking przy budynku. Organizatorami konkursu są: Gmina Ursynów, DOK, klub modelarski QWKAK Warszawa.

W konkursie mogą brać udział modelarze niezrzeszeni, kluby modelarskie, modelarnie. Do konkursu przyjmowane są modele wykonane własnoręcznie z oryginalnych wycinanek polskich i zagranicznych oraz pobrane ze stron internetowych producentów wycinanki a także zaprojektowane od podstaw.

Uczestnik zawodów może zgłosić 3 modele w danej klasie. W klasyfikacji będzie uwzględniony najlepszy model uczestnika w danej klasie.

Konkurs odbędzie się w następujących grupach wiekowych:
•  Młodzik(M) – do 13 lat włącznie – liczy się rok urodzenia.
•  Junior (J) — 14-18 lat – liczy się rok urodzenia.
Modele w grupach wiekowych młodzik i junior oceniane będą bez podziału na klasy Standard i Open.

W grupach wiekowych Młodzik i Junior nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca (medale i nagrody rzeczowe). Młodzicy nie wyróżnieni zostaną nagrodzeni dyplomami. W grupie Senior najlepsze trzy modele w danej klasie nagrodzone zostaną medalami i nagrodami rzeczowymi. Najlepszy model wg oceny burmistrza gminy Ursynów oraz najlepszy model w polskich barwach zostaną nagrodzone pucharami.

Formularz do rejestracji modeli TUTAJ.

Podczas imprezy odbędzie się również giełda modelarska.

Więcej informacji na stronie kartonwork.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony