Przejdź do treści
Szkolenia lotnicze w JetZone24
Źródło artykułu

JetZone24 – Profesjonalne Centrum Symulatorów Lotniczych w Warszawie

Szkolenia lotnicze są długim, kosztownym i wymagającym procesem, ale przeprowadzone w sposób przystępny i profesjonalny są w stanie zapewnić to, co w lotnictwie jest najważniejsze, czyli bezpieczeństwo. Ośrodki szkolenia coraz częściej decydują się na outsourcing usług i wynajem sprzętu zamiast zakup drogich urządzeń, które wymagają certyfikacji prawie na takim samym poziomie jak statki powietrzne.

Rozwiązaniem tego problemu stają się centra symulatorowe, które dysponują urządzeniami i bazą dydaktyczną wymaganą do szkolenia. Wiernie odwzorowana fizyka lotu, zachowanie systemów, siły na sterach, czy wygląd kabiny sprawia, że szkolący się pilot poza zdobywaniem wiedzy oswaja się z wyglądem kabiny, odczuciem lotu, rozmieszczeniem przyrządów oraz przełączników.

Szkolenia lotnicze w JetZone24

Szkolenia symulatorowe w JetZone24

Pośród ofert centrów symulacji lotniczych należy rozróżnić dwa typy. Pierwszy z nich dysponuje wyłącznie ofertą rozrywkową, nieprzeznaczoną dla profesjonalnych użytkowników. Drugi typ to profesjonalne miejsca, które oprócz pakietów rozrywkowych oferują profesjonalne programy szkoleń. Jednym z takich profesjonalnych centrów symulatorowych jest JetZone24, który rozpoczął swoją działalność w 2017, a od 2019 roku funkcjonuje pod tą nazwą. Jest to jeden z najdłużej działających oraz najlepiej wyposażonych tego typu miejsc w naszym kraju. Centrum symulatorowe JetZone24 dysponuje aktualnie trzema w pełni profesjonalnymi symulatorami i w najbliższym czasie planuje kolejne.

Symulator Alsim AL250 oraz symulator samolotu Diamond DA 40/42, które wykorzystywane są do szkolenia IR oraz ME. Symulator DA 40/42 można modyfikować w zależności od zapotrzebowania (samolot jedno lub dwusilnikowy). Dokładne odwzorowanie kabiny prawdziwego samolotu oraz sił na sterach powoduje, że pilot nie musi uczyć się nowego rozmieszczenia przyrządów i od pierwszej godziny gotowy jest rozpocząć szkolenie, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz uniknąć pomyłek.

Szkolenia lotnicze w JetZone24

Szkolenia symulatorowe w JetZone24

Szkolenia lotnicze w JetZone24

Szkolenia symulatorowe w JetZone24

Największym symulatorem jest w pełni wymiarowa kabina Airbusa A320 stanowiąca platformę do przygotowania pilotów do screeningów i rekrutacji. JetZone24 może pochwalić się tym, że cały zespół prowadzący zajęcia w symulatorach to aktywni piloci z wieloletnim doświadczeniem w różnych rodzajach lotnictwa. Kadra instruktorów to ludzie od pilotów general aviation, aż po kapitanów i oficerów lotnictwa liniowego).

Pasja i motywacja instruktorów sprawia, że sesje od początku do końca prowadzone są z najwyższym zaangażowaniem, omawiane są wszystkie etapy treningu a program szkolenia dostosowywany jest indywidualnie do umiejętności i czasu każdego pilota. Autorskie programy szkolenia napisane są według wytycznych i wymagań poszczególnych linii lotniczych co pozwala na profesjonalne i skuteczne przygotowanie kandydata do przyszłej rekrutacji. Centrum symulatorowe JetZone24 ma stuprocentową skuteczność pośród pilotów rekrutowanych do linii lotniczych. O profesjonalizmie JetZone24 może świadczyć również to, że blisko współpracuje on z Uczelnią Łazarskiego, gdzie również ma swoją siedzibę.

Szkolenia lotnicze w JetZone24

Szkolenia symulatorowe w JetZone24

Szkolenia lotnicze w JetZone24

Szkolenia symulatorowe w JetZone24

Dodatkowo w JetZone24 swoich sił za sterami mogą spróbować pasjonaci oraz osoby bez doświadczenia w lotnictwie. Centrum symulatorów JetZone24 jest również miejscem spotkań i dobrej zabawy, co potwierdza ponad 215 opinii na Google, ze średnią 5,0*.

Wszelkie informacje na temat oferty JetZone24 dostępne są na stronie internetowej www.jetzone24.com, a także telefonicznie pod numerem: +48 696 464 473 lub mailowo: contact@jetzone24.com.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu


Artykuł sponsorowany

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony