Przejdź do treści
Jeppesen logo
Źródło artykułu

Jeppesen w Gdańsku przyjmuje nazwę Boeing

Od czwartku, 14 lipca Jeppesen, spółka zależna Boeinga, staje się w pełni zintegrowaną częścią firmy. Każdy z 600 pracowników zatrudnionych w jednym z największych zakładów Boeinga w Europie oficjalnie dołącza do grona pracowników Boeinga. Zmiana nazwy firmy na Boeing Poland Sp. z o.o. oznacza zakończenie procesu integracji, który trwał od ponad dekady.

"Jesteśmy dumni, że możemy być częścią rodziny One Boeing. Wraz ze stałym rozwojem Boeinga w Polsce, obecna zmiana nazwy pozwala nam na pokazanie się naszym partnerom, klientom i osobom, którzy są zainteresowani karierą w jednym z biur Boeinga" – powiedział Rafał Stepnowski, dyrektor ds. relacji rządowych. "Ta zmiana jest świadectwem, że wzmacniamy naszą markę i zwiększamy naszą obecność w Polsce".

Zmiana nazwy pozwala również na uproszczenie procesów wewnętrznych, które do tej pory funkcjonowały pod parasolem Jeppesena. Nie powoduje to żadnych zmian w warunkach zatrudnienia pracowników w gdańskiej placówce. Relacje z klientami, jak również adres i kontakty firmy również pozostają bez zmian. Boeing będzie nadal wspierał ofertę produktów Jeppesen oraz wszystkich interesariuszy firmy.

Jeppesen, marka znana ze światowej klasy map nawigacyjnych, produktów do planowania lotów i rejsów oraz oprogramowania dla pilotów jest obecna w Gdańsku od 2006 roku. Biuro opracowuje i rozwija całe portfolio cyfrowych usług analitycznych i geoprzestrzennych Boeinga.

Boeing jest związany z Polską ponad 30-letnim partnerstwem. Obecnie Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się baz pracowniczych Boeinga w Europie, a firma szybko powiększa swoją aktywność w obszarze inżynierii. Stanowiska pracy oferowane w Polsce są dostępne na: www.jobs.boeing.com

Boeing, globalny lider branży lotniczej i kosmicznej, jest obecny w Polsce od ponad 30 lat. Firma, której polska siedziba znajduje się w Warszawie, jest głównym partnerem polskiego przemysłu i utrzymuje trwałe relacje z lokalnymi partnerami, liniami lotniczymi i dostawcami, jak również z polskim rządem i społeczeństwem. Boeing jest zaangażowany w przyszłość Polski poprzez swoją ofertę obronną, która odpowiada polskiej wizji nowoczesnego wojska, zdolnego zabezpieczyć niepodległość kraju. Gdańskie biuro Boeinga, skoncentrowane na rozwoju oprogramowania i systemu zarządzania danymi globalnymi (Global Data Management) wspiera całe portfolio cyfrowych usług analitycznych i geoprzestrzennych Boeinga dla pilotów i linii lotniczych. Ponadto, w Gdańsku mieści się siedziba centrum inżynieryjnego Boeing AvionX, tworzącego i doskonalącego rozwiązania, które są stosowane we wszystkich samolotach Boeinga. Z kolei Boeing Distribution Services w Rzeszowie wspiera ponad 200 klientów z branży lotnictwa wojskowego i cywilnego, którzy korzystają z produktów i usług, takich jak zarządzanie pojemnikami i rozwiązania w zakresie kompletacji.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony