Przejdź do treści
Źródło artykułu

III Festiwal Modeli Kartonowych w Redzie

Zapraszamy wszystkich modelarzy do udziału w III Festiwalu Modeli Kartonowych, który odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2024 r. w Fabryce Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59A.

Festiwal będzie okazją do spotkania się ludzi zafascynowanych modelarstwem kartonowym. Nie zabraknie czasu na integrację z twórcami. Organizatorzy przewidują też wystawę towarzyszącą oraz giełdę wydawców. Głównym punktem festiwalu będzie konkurs modelarski.

Jeśli jesteś twórcą, modelarstwo to twoje hobby i pragniesz pokazać swoje prace to zapraszamy do uczestnictwa w konkursie! – zachęcają do udziału w Festiwalu organizatorzy.

Wydarzenie ma charakter otwarty. Jest przeznaczone dla modelarzy indywidualnych i zrzeszonych w różnych organizacjach i klubach modelarskich z kraju i ze świata.

W wydarzeniu uczestniczyć może modelarz z własnoręcznie wykonanym modelem kartonowym. Każdy modelarz może wystawić w wydarzeniu do 8 modeli. Modelarz może zgłosić do konkursu dowolny z modeli wystawionych w wydarzeniu, z zastrzeżeniem, że mogą to być maksymalnie 2 modele w danej kategorii. Dozwolone jest stosowanie zestawów do waloryzacji wyprodukowanych przez firmy modelarskie bądź własnoręcznie.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Wzorem lat ubiegłych prosimy seniorów aby w ramach wpisowego przywieźli czekolady, które podarujemy najmłodszym modelarzom.

Zgłoszenia udziału w konkursie w tym roku wyłącznie online do 3 kwietnia 2024 do godz. 12:00 poprzez formularz zgłoszeniowy – LINK.

Harmonogram (*godziny mogą ulec zmianie):
05.04.2024 – piątek
  – przyjmowanie modeli od godz. 10:00
  – warsztaty modelarskie dla dzieci 17:00 (wcześniejsze zapisy)
06.04.2024 – sobota:
  9:00-11:00 – przyjmowanie modeli
  12:00-14:00 – ocena modeli przez jury
  11:00-17:00 – zwiedzanie wystawy, giełda modeli, integracja uczestników konkursu
07.04.2024 – niedziela:
  9:00-13:00 – zwiedzanie wystawy, giełda modeli, integracja uczestników konkursu
  13:00 – zakończenie wystawy i ogłoszenie wyników
*harmonogram może ulec zmianie

Więcej informacji w Regulaminie oraz na stronie kartonwork.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony