Festyn z Portem Lotniczym Lublin nad Zalewem Zemborzyckim

Lublin Airport (projekt)

Festyn z Portem Lotniczym Lublin nad Zalewem Zemborzyckim to kolejne działanie promocyjne lubelskiego lotniska, tym razem będzie mieć charakter imprezy plażowej utrzymanej w luźnym, wakacyjnym klimacie. Celem wydarzenia jest zwrócenie uwagi odbiorców na nowe możliwości związane ze spędzaniem wakacji w egzotycznych miejscach, które staną się znacznie łatwiej dostępne po uruchomieniu Portu Lotniczego Lublin.


Duży nacisk położony zostaje na zorganizowanie czasu dzieciom - gry, zabawy, w których nagrodami bedą gadżety firmowe PLL.

Przelot samolotu Antonow AN-2 i zrzut reklamowych piłek plażowych PLL będzie elementem najbardziej spektakularnym, który z pewnością wszystkim uczestnikom utkwi w pamięci.

Nagrodą główną będzie przelot awionetką nad terenem Portu Lotniczego Lublin. Nagroda przeznaczona będzie dla tej osoby, która złapie/znajdzie odpowiednio oznakowana piłkę plażową, która będzie zrzucona wraz z innymi z samolotu Antonow.

Atrakcje:
1. Plażowe animacje, gry, konkursy i zabawy
2. Dwa stanowiska WaterBall wraz z obsługą i osprzętem
3. Przelot samolotu Antonow z którego dokonany zostanie zrzut reklamowych piłek plażowych PLL
4. Telebim na którym emitowane będą spoty lotniska i przygotowane wcześniej spoty z widokami egzotycznych miejsc, które dzięki Portowi
Lotniczemu Lublin znajdą się w zasięgu mieszkańców Lubelszczyzny


Miejsce: "Słoneczny Wrotków", Lublin
Termin: niedziela 19 sierpnia
Czas trwania: od wczesnych godzin porannych do godz. 16
 

Źródło: Port Lotniczy Lublin
comments powered by Disqus

Komentarze

Co za różnica, kopiuj-wklej i do przodu!

To chyba było wczoraj.
Informacja trochę nie na czasie...