Dzień Otwarty Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 1 w Łodzi

Dzień Otwarty Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 1 w Łodzi

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 w Łodzi zapraszają fanów lotnictwa na Dzień Otwarty, który odbedzie się 28 lipca 2018 r., w godzinach 9:00–15:00. Miejscem zbiórki jest brama główna Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 1 S.A., przy ul. Dubois 119 w Łodzi.

Zwiedzający będą mogli zobaczyć śmigłowce latające w Siłach Zbrojnych RP, a także dowiedzieć się wiele o historii WZL-1 S.A. oraz o związanych z nią najciekawszych wydarzeniach.

WZL Nr 1 S.A. w Łodzi to lider branży lotniczej w Europie, o ponad 70-letniej tradycji. Spółka jest jedną z firm wchodzących w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. W tym, na co dzień, niedostępnym dla osób postronnych przedsiębiorstwie realizuje się naprawy, obsługi oraz modernizacje śmigłowców będących na wyposażeniu polskiej armii. WZL Nr 1 S.A. w Łodzi to nie tylko tradycja i doświadczenie, ale także rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii. Wizyta w Wojskowych Zakładach Lotniczych Nr 1 S.A. to niepowtarzalna okazja, aby obejrzeć firmę „od środka". Niedostępny na co dzień Zakład odsłoni swoje tajemnice. Przewodnicy – pracownicy WZL-1, oprowadzą gości po najciekawszych miejscach i opowiedzą o działalności Spółki.

Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w loterii i wylosować dla siebie unikalny upominek, zaś na najmłodszych zwiedzających czekać będzie dodatkowa niespodzianka. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Zwiedzanie odbywać się będzie w formie wycieczek grupowych z przewodnikiem. Każda wycieczka trwa około 45 minut. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia udziału w zwiedzaniu WZL Nr 1 podzcas Dnia Otwartego należy dokonać do 25 lipca 2018 r. pod adresem pod adresem: zwiedzanie@wzl1.mil.pl (w wiadomości należy podać imię i nazwisko, adres zameldowania oraz nr dowodu osobistego każdego zainteresowanego uczestnika – a w przypadku dziecka – nr PESEL). Posiadanie dowodu osobistego podczas zwiedzania jest warunkiem koniecznym.

Więcej szczegółowych informacji na stronie: www.wzl1.mil.pl

Źródło: Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1
comments powered by Disqus