Dzień Dziecka na lotnisku Kąkolewo
Zapraszamy na wyjątkowy Dzień Dziecka, który odbędzie się 31 maja na lotnisku Kąkolewo. Całe wydarzenie odbędzie się w godzinach od 13:00 do 17:00.
Na wszystkie dzieci czekać będą gra terenowa z nagrodami, dmuchane place zabaw i liczne stoiska. Nie zabraknie również samolotów.
Na Dniu Dziecka oprócz atrakcji lotniczych znajdziecie także inne stanowiska. Co na Was czeka?
- Stoisko Policji – poznacie pracę funkcjonariuszy, zajrzycie do radiowozu z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim.
- Stoisko Straży Pożarnej - obejrzycie z bliska wóz strażacki i porozmawiacie ze strażakami
- Nadleśnictwo Grodzisk Wielkopolski – zagracie w gry edukacyjne, poznacie ciekawostki przyrodnicze
- Grupy rekonstrukcyjne: NAM Reenactment Group, GRH Da Nang Vietnam Surf Team, GRÄTZ, – spotkajcie się z rekonstruktorami, obejrzycie pokazy zabytkowej broni, pojazdy oraz stroje historyczne
- Sky Camp - odwiedzicie stoisko z wyposażeniem spadochronowym i porozmawiacie z pasjonatami
- Warsztaty artystyczne i stoiska z rękodziełem organizowane przez Sołectwo Kąkolewo oraz Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w Kąkolewie
- Zabytkowe kampery- zobaczcie z bliska unikalne pojazdy retro dzięki uprzejmości firmy Fermy Karpisiak
- Stanowisko z bronią - poznacie rodzaje historycznego i współczesnego uzbrojenia
Nie zabraknie też stoisk z jedzeniem organizowanych m.in. przez Koło Gospodyń Wiejskich w Kąkolewie. Będzie również możliwość zobaczenia specjalnego bankowozu udostępnionego przez Narodowy Bank Polski.
Zapraszamy 31 maja br. na lotnisko w Kąkolewie. Wstęp wolny.
Do zobaczenia!



Źródło artykułu
Komentarze