Dofinansowanie dla przedsiębiorców z branży lotniczej na udział w targach w Australii

Dofinansowanie na udział w targach Australian International Aerospace & Defence Exposition AVALON w Australii

Do 16 stycznia br. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego przyjmuje wnioski o dofinansowanie uczestnictwa w targach Australian International Aerospace & Defence Exposition AVALON 2017.

Oferta skierowana jest do firm lotniczych z sektora MŚP, posiadających siedzibę i prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego, w ramach jednej z trzech specjalizacji:
producent wyrobów finalnych, którego produkty znajdują się na rynku i który prowadzi prace badawczo – rozwojowe mające na celu wdrażanie nowych rozwiązań i technologii,
producent zaawansowanych technologicznie wyrobów dla sektora lotniczego, kosmicznego i obronnego, z międzynarodowymi klientami o globalnym zasięgu, który może zaprezentować swoje dobre praktyki w budowaniu swojej pozycji w światowym łańcuchu dostawców przemysłu lotniczego,
MŚP z Województwa Podkarpackiego, która jest jednocześnie przykładem zagranicznego inwestora z sektora lotniczego działająca w skali globalnej, która zaprezentuje swoje doświadczenia z umiejscowienia swojej działalności w Województwie Podkarpackim.

Dofinansowanie obejmuje koszty biletów lotniczych na trasie Polska - Australia - Polska i jest udzielane w ramach pomocy de minimis.

Szczegółowe informacje, regulamin uczestnictwa i formularze wniosków dostępne są na stronie: www.rpo.podkarpackie.pl

Targi odbywają się w dniach 28 lutego - 5 marca 2017 r. na lotnisku Avalon. Strona internetowa targów: www.airshow.com.au/airshow2017/TRADE/index.asp

Wyjazd  na  Targi organizowany  jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu własnego RPO WP 2014- 2020  „Promocja  Gospodarcza  Województwa  Podkarpackiego”.

Źródło: UM Krosna
comments powered by Disqus