Przejdź do treści
Horst Trauntsching gościem "Kwadransu Lotniczego" (fot. targikielce.pl)
Źródło artykułu

Boreas Aviation na kanale Aviation Expo

Za pięć miesięcy fani lotnictwa po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się w Kielcach podczas III Targów Lotniczych AVIATION EXPO.

W środę, 21 kwietnia 2021 r., po raz czwarty Targi Kielce i Przegląd Lotniczy zapraszają na branżowe webinarium z cyklu Kwadrans Lotniczy.

Cykl webinariów poświęcony jest podniebnej tematyce. Nie brakuje tematów związanych z branżą, biznesem i pasją do latania.

W każdym odcinku pojawiają się przedstawiciele lotnictwa lekkiego, producenci i dystrybutorzy. Podczas spotkań poświęconych branży lotniczej, wszyscy zainteresowani będą mogli posłuchać o innowacjach, z myślą o których tworzone jest lotnictwo lekkie. Nie zabraknie również tematów związanych z technikami latania. Prelegenci podczas webinariów na żywo opowiedzą o swojej pasji do latania, ale i o biznesie, który w pełni oparty jest na lotnictwie. Spotkania prowadzi Krzysztof Krawcewicz, redaktor naczelny Przeglądu Lotniczego.

Prezes Boreas Aviation – Horst Trauntsching, przedstawiciel włoskich producentów lotniczych Alpi Aviation S A oraz Aero Eli Servizi będzie gościem kolejnego webinarium w ramach "Kwadransu Lotniczego".

Boreas Aviaton Sp. z o.o z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim (Polska), jest generalnym przedstawicielem włoskich producentów lotniczych Alpi Aviaton s.r.l oraz Aero Eli Servizi s.r.l. , których samoloty i śmigłowce oferuje na terenie Polski. Do oferowanych produktów należą: dwu- i czteroosobowe samoloty PIONEER oraz ultralekkie dwuosobowe śmigłowce SYTON (z napędem turbinowym) i YO-YO (z napędem tłokowym). Okazją do zapoznania się z lotniczym asortymentem firmy będzie środowe webinarium.

Webinaria w ramach projektu Kwadrans Lotniczy odbywają się raz w miesiącu na facebookowym kanale Aviation Expo.

Na czwarte spotkanie online, w którym gościem będzie Horst Trauntsching, Prezes Boreas Aviation zapraszamy już 21 kwietnia o godzinie 12:00.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony