Boreas Aviation na kanale Aviation Expo

Horst Trauntsching gościem "Kwadransu Lotniczego" (fot. targikielce.pl)

Za pięć miesięcy fani lotnictwa po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się w Kielcach podczas III Targów Lotniczych AVIATION EXPO.

W środę, 21 kwietnia 2021 r., po raz czwarty Targi Kielce i Przegląd Lotniczy zapraszają na branżowe webinarium z cyklu Kwadrans Lotniczy.

Cykl webinariów poświęcony jest podniebnej tematyce. Nie brakuje tematów związanych z branżą, biznesem i pasją do latania.

W każdym odcinku pojawiają się przedstawiciele lotnictwa lekkiego, producenci i dystrybutorzy. Podczas spotkań poświęconych branży lotniczej, wszyscy zainteresowani będą mogli posłuchać o innowacjach, z myślą o których tworzone jest lotnictwo lekkie. Nie zabraknie również tematów związanych z technikami latania. Prelegenci podczas webinariów na żywo opowiedzą o swojej pasji do latania, ale i o biznesie, który w pełni oparty jest na lotnictwie. Spotkania prowadzi Krzysztof Krawcewicz, redaktor naczelny Przeglądu Lotniczego.

Prezes Boreas Aviation – Horst Trauntsching, przedstawiciel włoskich producentów lotniczych Alpi Aviation S A oraz Aero Eli Servizi będzie gościem kolejnego webinarium w ramach "Kwadransu Lotniczego".

Boreas Aviaton Sp. z o.o z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim (Polska), jest generalnym przedstawicielem włoskich producentów lotniczych Alpi Aviaton s.r.l oraz Aero Eli Servizi s.r.l. , których samoloty i śmigłowce oferuje na terenie Polski. Do oferowanych produktów należą: dwu- i czteroosobowe samoloty PIONEER oraz ultralekkie dwuosobowe śmigłowce SYTON (z napędem turbinowym) i YO-YO (z napędem tłokowym). Okazją do zapoznania się z lotniczym asortymentem firmy będzie środowe webinarium.

Webinaria w ramach projektu Kwadrans Lotniczy odbywają się raz w miesiącu na facebookowym kanale Aviation Expo.

Na czwarte spotkanie online, w którym gościem będzie Horst Trauntsching, Prezes Boreas Aviation zapraszamy już 21 kwietnia o godzinie 12:00.

Źródło: Targi Kielce
comments powered by Disqus