Przejdź do treści
XXIII Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe w Krośnie - plakat (fot. Górskie Zawody Balonowe)
Źródło artykułu

Balony na niebie i w internecie. Krosno zaprasza do oglądania transmisji na żywo

42 załogi balonowe szykuje się do startu w tegorocznej edycji Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych w Krośnie więc będzie co oglądać! My wiemy doskonale, że to fantastyczny widok, kiedy kolorowe czasze balonów majestatycznie suną po niebie.

Chcecie być na bieżąco i wiedzieć czy odbędą się poszczególne loty, skąd wystartują załogi i w jakim kierunku będą lecieć? Nic prostszego. Śledźcie stronę internetową i fanpage'a KROSNO MIASTO SZKŁA, gdzie będą transmitowane wszystkie loty balonów na żywo.

Pierwsza transmisja już w sobotę ok. godz. 20:45 z przejazdu załóg balonowych na trasie z Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Bursaki i dalej ulicami Legionów, Wisłoczą, przez Plac Konstytucji 3 Maja i ulicą Sienkiewicza do rynku, gdzie odbędzie się uroczysta inauguracja zawodów.

Wcześniej na krośnieńskim rynku:
20:00 – Koncert zespołu Ciryam
21:00 – Uroczyste otwarcie XXIII Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych Prezentacja załóg

Loty balonowe będą się odbywać w dniach od 30 kwietnia do 2 maja rano ok. godz. 6:00 i wieczorem ok. 18:00 kiedy panują najlepsze warunki wietrzne.

* UWAGA! KONKURENCJE BALONOWE są uzależnione od warunków atmosferycznych, a miejsce ich startu oraz zakończenia jest ustalane na bieżąco przed rozpoczęciem poszczególnych konkurencji przez Dyrektora Sportowego Zawodów

* UWAGA! NOCNA PREZENTACJA BALONÓW I LOTY NA UWIĘZI (30.04 - 1.05.2023) są uzależnione od warunków atmosferycznych

Szczegółowy program imprezy – LINK

Bieżące informacje na temat wydarzeń:
Zawody: Fundacja Otwartych Serc im. B. Nykiel-Ostrowskiej; www.gorskie-zawody-balonowe.pl , FB/gorskiezawodybalonowe
Balony nad Krosnem: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, www.rckp.krosno.pl, www.krosno.pl, FB/balonynadkrosnem, Balony nad Krosnem (Instagram)
Działania sportowe: www.mosirkrosno.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony