Przejdź do treści
Średni wzrost cen paliw lotniczych od początku roku 1 stycznia - 1 lipca 2022
Źródło artykułu

AVGAS na Okęciu w lipcu 2022 po 24,15. Na pozostałych lotniskach wzrosty o kolejne 10%

W zakładce "Ceny paliw" na górnej, prawej części portalu dostępna jest tabela ze zaktualizowanymi danymi o dostępności i cenie paliw na polskich lotniskach.

Rynek paliw wykazuje dużą dynamikę cenową. Aby zilustrować różnice, przygotowaliśmy zestawienie cen paliw AVGAS 100LL, Jet A-1 oraz UL91. Podane ceny są cenami netto. Kolorem pomarańczowym zaznaczyliśmy najwyższą cenę w wybranej kategorii. (Pb) - dostępne również paliwo bezołowiowe.

Tabela cen paliw lotniczych jest stałym, aktualizowanym co miesiąc elementem portalu dlapilota.pl. Jeśli pominęliśmy lotnisko, na którym paliwo dostępne jest bez przeszkód, prosimy dopisać je w komentarzach na dole strony. Jeśli znalazłeś/-aś błąd prosimy o telefon pod numer +48 515 265 198.

Opublikowaliśmy aktualne ceny paliw na polskich lotniskach. Ceny paliw lotniczych nieustająco rosną. Zrobiliśmy zestawienie cen od początku roku. Grafika tytułowa ilustruje procentowe zmiany cen od 1 stycznia.

Ceny paliwa AVGAS (od 28.06.2022) dostarczanych przez Orlen

Nasze zdziwienie wywołała cena paliwa AVGAS na EPWA (24,15 to nie jest pomyłka) w hurtowej ofercie koncernu PKN Orlen. Oczywiście, mało kto kupuje paliwo na Okęciu, ale sam pomysł ceny wydaje się zbójniczy. Chyba już nawet karta VITAY nie pomoże (żartobliwy przypis redakcji).

Sprawdźcie gdzie zatankujecie swoje statki powietrzne najtaniej TUTAJ

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony