Aparaty telefoniczne dla pasażerów na krakowskim lotnisku

Port Lotniczy Kraków (fot. Port Lotniczy Kraków)

W terminalu zostały zainstalowane 4 aparaty telefoniczne z myślą o pasażerach krakowskiego lotniska. Dzięki nim można bezpłatnie połączyć się z dowolnymi numerami krajowymi.

Spełniając oczekiwania pasażerów zostały zainstalowane cztery aparaty telefoniczne na terenie krakowskiego lotniska. To autorski program pracowników działu obsługi terminali. Dzięki współpracy z firmą T-Mobile korzystanie z telefonów jest bezpłatne. Z aparatów mogą być realizowane połączenia tylko na numery krajowe (stacjonarne i komórkowe). Obsługa telefonów jest bardzo prosta – wystarczy podnieść słuchawkę i wybrać numer.

Od czerwca pasażerowie, po przejściu kontroli bezpieczeństwa, mogą skorzystać z bezpłatnych wózków dla dzieci. Kilka tygodni temu w pokojach dla rodziców podróżujących z dziećmi zainstalowaliśmy kuchenki mikrofalowe. – powiedziała Monika Pabisek, rzecznik prasowy Kraków Airport. – Ostatnia inicjatywa to kolejny krok w kierunku zwiększenia komfortu podróży „zwykłego" pasażera na krakowskim lotnisku. – dodała.

Aparaty w charakterystycznym żółtym kolorze zamontowane zostały w następujących punktach:

• w części ogólnodostępnej:
  1. naprzeciwko punktu Visitor's Centre (hala przylotów);
  2. w rejonie kasy biletowej PLL LOT (w rejonie punktów odprawy bieletow-bagażowej);

• po kontroli bezpieczeństwa:
  3. w części odlotów Schengen – przy sklepie Premium Food Gate;
  4. w części odlotów non-Schengen – obok sklepu Keraniss.

Źródło: Port Lotniczy Kraków
comments powered by Disqus