Przejdź do treści
Samoloty na Lotnisku Kaniów (fot. Skydream)
Źródło artykułu

AirGround UltraLight Info Day na Lotnisku Kaniów

Chcesz rozpocząć przygodę z lotnictwem? A może masz w głowie tysiące pytań, które chciałbyś zadać komuś z branży lotniczej, ale nie wiesz komu? Idealnie by było, żeby móc porozmawiać również nt. samolotów i poznać je bliżej...

AirGround we współpracy z Bielskim Parkiem Technologicznym oraz Lotniskiem Kaniów serdecznie zapraszają na event AirGround UltraLight Info Day w dniu 26 sierpnia 2021 r. na Lotnisko Kaniów (EPKW).

Podczas eventu zostaną zaprezentowane samoloty producentów takich jak Pipistrel, BRM Aero, Aeropakt, TL Ultralight, Skyleader, Alpi Aviaton oraz Aero Eli Servizi, będzie możliwość spotkań z przedstawicielami oraz wykorzystania infrastruktury lotniskowej do lotów demonstracyjnych. Znajdziesz też odpowiedzi na nurtujące Cię pytania lotnicze. I to wszystko w jednym miejscu!

Dodatkowo w tym wyjątkowym dniu, odbędą się warsztaty dla spotterów, w zakres których wchodzi szkolenie teoretyczne ze specyfiki fotografowania na lotnisku, praktyczne zajęcia fotograficzne, podsumowanie sesji zdjęciowej oraz krótkie omówienie technik obróbkowych.

Lotnictwa lekkie w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne i ten segment rynku bardzo dynamicznie się rozwija, stąd koncepcja na wspólne spotkanie w powyższej formule na nowoczesnym lotnisku w Kaniowie.

Do zobaczenia!

Masz dodatkowe pytania? A może chciałbyś wziąć udział w  AirGround UltraLight Info Day?
Skontaktuj się z contact@airground.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony