6 trudnych wyzwań lotniczych w Microsoft Flight Simulator

Jedna z grafik Microsoft Flight Simulator (fot. Microsoft)

Grasz w Microsoft Flight Simulator, ale brakuje ci mocnych wrażeń? Spróbuj zmierzyć się z wybranymi wyzwaniami lotniczymi i udowodnij, że jesteś asem przestworzy!

Do znanych dotychczas najlepszych symulatorów lotu dołączył wreszcie Microsoft Flight Simulator – kolejna odsłona cyklu popularnego wśród miłośników lotnictwa, której premiera miała miejsce w drugiej połowie sierpnia.

Może nie jest to produkcja doskonała – fani narzekają przede wszystkim na niedoskonałości graficzne w wielu miejscach na mapie (szczególnie w ich własnych rejonach zamieszkania, co stanowi najczęściej pierwszy cel na liście obiektów do zwiedzenia przez wirtualnych lotników). Nie zmienia to jednak faktu, że w grze znajduje się cały świat i aż 37 000 lotnisk możliwych do znalezienia na całym globie. W pierwszej kolejności (po oblataniu okolicy własnego domu) warto ujrzeć zza sterów samolotu najciekawsze zabytki świata, których nie udało się nam (lub nie uda w najbliższej przyszłości) zobaczyć na własne oczy. Później należy obejrzeć najbardziej atrakcyjne miejsca turystyczne na świecie. Ale co potem...?

Po chwili w głowie zaczyna kołatać cichy podszept, zachęcający by sprawdzić pozostałe 36 500 lotnisk – tych mniej standardowych dla turystycznych wojaży... i trudniejszych do opanowania przez mniej doświadczonych pilotów. Niektóre, naprawdę trudne pasy startowe znajdziemy w najdalszych, najbardziej niedostępnych miejscach naszej planety – setki, a nawet tysiące mil od innego najbliższego lotniska, więc dolecenie do nich samo w sobie jest już niezłym wyzwaniem. Inne z kolei są niezwykle trudno dostępne (np. usytuowane zostały między górami) i niełatwo posadzić na nich latającą maszynę.

Cały artykuł czytaj na stronie www.redbull.com

Źródło: redbull.com
comments powered by Disqus