Serbia-Slovenia-Lithuania-Macedonia Open 2016 (fot. airtribune.com)

Klaudia Bułgakow nokautuje na Serbia-Slovenia-Lithuania-Macedonia Open 2016

Wielki sukces Klaudii Bułgakow na Serbia-Slovenia-Lithuania-Macedonia Open 2016, które rozgrywane były w Kruszewie w Macedonii.

W tym roku Słoweńcy, Serbowie, Macedończycy i Litwini połączyli siły by zorganizować wspólne mistrzostwa. Zawody odbyły się w w dniach 1-6 sierpnia br., w tygodniu poprzedzającym 14 Paralotniowe Mistrzostwa Europy i wielu zawodników przyjechało by potrenować przed ME.

W zawodach uczestniczyło 150 pilotów z kilkunastu krajów. I w takim oto towarzystwie Klaudia Bułgakow zajęła 5 miejsce w klasyfikacji generalnej! Wielkie osiągnięcie. Wśród pokonanych wielu czołowych pilotów europejskich.

Nie trzeba dodawać, że oczywiście Klaudia zwyciężyła w klayfikacji kobiecej, z przewagą ponad 1000 pkt. nad kolejną na podium Adel Honti. Wielkie brawa!

Podium w klasyfikacji kobiet (fot. kadra-paralotniowa.pl)

Smaczku dodaje dobry występ Dominiki Kasieczko, która stanęła na 3 stopniu podium wśród kobiet, a Bartek Moszczyński błysnął wygrywając 2 ostatnie taski. Niestety słabiej poleciał w 2 konkurencji i nie znalazł się w czołowej 10-tce.

Podium w klasyfikacji ogólnej (fot. kadra-paralotniowa.pl)

Wygląda więc, że przed ME w Kruszewie nasi kadrowicze błyszczą formą. Oby tak dalej. Powodzenia w kolejnych dniach!