Strona dedykowana obecności PAŻP na World ATM Congress 2019 już działa

Hasło przewodnie polskiej obecności na WAC (fot. PAŻP)

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami prestiżowym wydarzeniem, jakim dla segmentu zarządzania ruchem lotniczym jest organizowana co roku impreza World ATM Congress, PAŻP uruchomił dedykowaną stronę internetową: wac2019pansa.pl. Serdecznie zapraszamy!

World ATM Congress w Madrycie to największe światowe wydarzenie w obszarze zarządzania ruchem lotniczym. Tegoroczny kongres (12-14 marca) jest wyjątkowy, gdyż po raz pierwszy w historii Polska Agencja Żeglugi Powietrznej będzie wystawcą prezentującym swoje produkty, technologie i możliwości usługowe.

Polski pawilon (nr 239), oprócz części wystawienniczej, będzie także miejscem debat i dyskusji o kwestiach najważniejszych dla branży i dla naszej części Europy. Odwiedzający polskie stanowisko (numer 239) będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami systemów opracowanych przez PAŻP, jak PANSA UTM, PANDORA czy CAT 2.0. Zapraszamy do zapoznania się z interaktywnym schematem rozmieszczenia ekspozycji poszczególnych firm TUTAJ.

Hasłem przewodnim polskiej obecności na WAC jest „Gateway to Europe, Gateway to the East”.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej zaprasza do odwiedzania swojej dedykowanej witryny, na której już teraz znaleźć można informacje dotyczące szczegółowej agendy oraz produktów i usług PAŻP, jakie będą prezentowane na polskiej ekspozycji: wac2019pansa.pl/

PAŻP zaprasza też do swoich mediów społecznościowych: #WAC2019PANSA.

Źródło: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
comments powered by Disqus