PAŻP na World ATM Congress 2020 w Madrycie

PAŻP na World ATM Congress 2020 w Madrycie (fot. PAŻP)

Już 10 marca w Madrycie rozpocznie się kolejna edycja największej na świecie imprezy branżowej związanej z zarządzaniem ruchem lotniczym – World ATM Congress 2020. W tym roku Polska Agencja Żeglugi Powietrznej po raz drugi weźmie udział w tym wydarzeniu w charakterze wystawcy. Zeszłoroczna prezentacja oferty PAŻP spotkała się z pozytywnym odbiorem na arenie międzynarodowej zarówno wśród ANSP, interesariuszy Agencji jak i Organizatorów tego wydarzenia.

Dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej udział w tegorocznej edycji jest wyjątkowy także z uwagi na polskie przewodnictwo w Radzie Sterującej A6 (A6 Steering Board) – sojuszu największych europejskich służb żeglugi powietrznej. Inauguracyjne spotkanie Rady pod przewodnictwem Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej zaplanowano właśnie podczas madryckiego Kongresu.

Tegoroczna, ósma edycja obędzie się na powierzchni 27 tys. m2, na której znajdzie się 250 stoisk firmowych ze 135 krajów. W dniach 10-12 marca na stoisku #276 w hali 9 Feia de Madrid (Północne Wejście) eksperci Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej będą prezentowali systemy (PANSA UTM, PANDORA, CAT) opracowane przy współpracy naszych specjalistów, gotowi do rozmowy o współpracy z agencją. Podczas targów odbędzie się także szereg spotkań i prezentacji, w tym organizowanych w ramach międzynarodowych projektów, w których uczestniczy Agencja, jak np. SESAR Walking Tours czy INTERFAB Meeting.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej #276, a podmioty i osoby zainteresowane spotkaniem i prezentacją oferty PAŻP mogą zgłaszać chęć spotkania pod adresem: business@pansa.pl. Do zobaczenia na WAC i na naszym stoisku 276!

World ATM Congress

World ATM Congress (WAC) jest jednym z największym wydarzeń wystawienniczo-konferencyjnych dotyczących zarządzania żeglugą powietrzną i ma wymiar światowy. Spotkanie, które odbywa się od 2012 r., gromadzi wiele ważnych osobistości ze światowego i europejskiego lotnictwa, branży zarzadzania ruchem lotniczym i stanowi wyjątkową platformę do nawiązania współpracy pomiędzy ANSP. WAC jest partnerstwem Civil Air Navigation Services Organisation (CANSO) ze stowarzyszeniem Air Traffic Control Association (ATCA).

PAŻP podczas ubiegłorocznego Światowego Kongresu ATM: www.wac2019pansa.pl

Źródło: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
comments powered by Disqus