PAŻP na World ATM Congress 2019 w Madrycie – uruchomiono dedykowaną stronę internetową

World ATM Congress 2019 w Madrycie (fot. PAŻP)

Organizowany co roku w Madrycie World ATM Congress to największe światowe wydarzenie, poświęcone zarządzaniu ruchem lotniczym. Łączy formułę konferencji, na której najważniejsze osoby z branży dyskutują o aktualnych trendach i wyzwaniach, z wystawą, prezentującą najnowsze osiągnięcia światowych liderów i instytucji z sektora żeglugi powietrznej.

Podczas nadchodzącej, ósmej edycji Kongresu, na 21 tys. metrów kwadratowych prezentować się będzie 240 wystawców ze 140 państw.

Przedstawiciele Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej odwiedzają World ATM Congress każdego roku. Jednak podczas nadchodzącej edycji, po raz pierwszy w ośmioletniej historii World ATM Congress, PAŻP będzie uczestniczyć w madryckim wydarzeniu jako wystawca.

W dniach 12-14 marca 2019 roku, na specjalnie przygotowanej polskiej ekspozycji (nr 239), zaproszeni przez Agencję goście będą dyskutować o roli Europy Środkowej i Wschodniej w przyszłości ATM, wyzwaniach dla sektora bezzałogowych statków powietrznych w Polsce oraz o regulacjach w obszarze służb żeglugi powietrznej i lotnictwa cywilnego. Odwiedzający polskie stanowisko (numer 239) będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami systemów opracowanych przez PAŻP, jak PANSA UTM, PANDORA czy CAT 2.0, a także uczestniczyć w innych wydarzeniach tematycznych.

25 stycznia uruchomiona została strona internetowa, dedykowana obecności PAŻP na tegorocznej edycji World ATM Congress.

Pod adresem www.wac2019pansa.pl można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące madryckiej ekspozycji, szykowanych debat i paneli, a także produktów i usług, oferowanych przez Polską Agencję Żeglugi Powietrznej.

Wszelkie pytania Polska Agencja Żeglugi Powietrznej prosi kierować na adres mailowy: wac@pansa.pl

Źródło: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
comments powered by Disqus