Lotnicza Gra Poznania

Lotnicza Gra Poznania (fot. Politechnika Poznańska)

Politechnika Poznańska i GearUP organizują 5 czerwca wielką LOTNICZĄ GRĘ POZNANIA!

"Z przykrością zawiadamiamy, że w nocy z 16. na 17. maja zaginął nasz drogi przyjaciel dr inż. Paweł Żwirko!

Ten genialny konstruktor i pilot poznańskiej firmy lotniczej AirDream miał szansę zrewolucjonizować światowe lotnictwo! Jest on pomysłodawcą samolotu nowej generacji, który miał być dumą Poznania. Jego premiera została zaplanowana na czas wielkich targów branży lotniczej we francuskiej Tuluzie. Przedstawiciele firmy oraz przyjaciele obawiają się, że porwanie to międzynarodowy spisek korporacji, którym będzie zależało na wywiezieniu dra inż. Żwirko z kraju i wymuszeniu na nim współpracy z wrogimi służbami. Istnieje poważna obawa, że jego projekt nowego samolotu posłuży obcym wojskom do celów wojennych, czego zawsze się obawiał."
– czytamy w opisie gry.

Uratowanie nieszczęśnika nie będzie łatwe, ponieważ w sprawę najpewniej zamieszany jest ktoś z jego najbliższego otoczenia!

Już 5.06.2016 r. wszyscy chętni będą mieli szansę pomóc w odnalezieniu wynalazcy. Na śmiałków czeka wciagająca fabuła, wiele intryg oraz szereg wskazówek i zadań do pokonania.

Drużyny (3-4 osób) można zgłaszać mailowo pod adresem info@gearup.aero w tytule wpisując: "Lotnicza Gra Poznania" lub osobiście w Symulatorze Lotów GearUP! przy ul. Kwiatowej 2 w Poznaniu.

Organizatorzy przewidzieli udział 30 drużyn, które rejestrować można do 3.06.2016 r.

Celem Gry jest przybliżenie jej uczestnikom informacji dotyczących lotnictwa, jego elementów w historii miasta Poznania oraz aspektów związanych z branżą lotniczą.

Zadaniem uczestników Gry jest poruszanie się pomiędzy poszczególnymi Punktami Kontrolnymi oraz wykonywanie kolejnych zadań. Zespół zaczyna grę w wybranym wcześniej (przez organizatora) punkcie. Będzie on zaznaczony na karcie startowej każdego z zespołów. Na stanowisku każdej z postaci (aktorów) będzie trzeba wykonać zadanie. Za każde jego wykonanie gracze otrzymają wskazówki do zadania finałowego. Do finału przejdą tylko 3 najszybsze zespoły. O końcu gry gracze zostaną poinformowani smsowo.

Dla zwycięzkiej drużyny bohaterów niebagatelne nagrody:
– loty w symulatorze GearUP!
– lot z Wojtkiem Krupą ufundowany przez Politechnikę Poznańską
– zwiedzanie 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach
– zwiedzanie Portu Lotniczego Ławica
i wiele lotniczych gadżetów!

Udział w Grze jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Politechnika Poznańska
comments powered by Disqus