Przejdź do treści
Team No Mercy (fot. polakpotrafi.pl)
Źródło artykułu

Wesprzyj wyjazd Teamu No Mercy na Spadochronowe Mistrzostwa Świata FAI

Team No Mercy zwrócił się z apelem do wszystkich zainteresowanych o pomoc w zebraniu środków finansowych umożliwiających dofinansowanie wrześniowego wyjazdu na Spadochronowe Mistrzostwa Świata FAI (Federation Aeronautique Internationale) w Chicago, które są najważniejszymi zawodami spadochronowymi  na świecie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.polakpotrafi.pl, gdzie zawarta jest szczegółowa informacja dotyczaca wsparcia spadochronowego Teamu No Mercy. 

Poniżej prezentujemy apel zawodniczek "No Mercy - Marathon po marzenia":

"Metą naszego „Marathonu po marzenia” jest wrześniowy wyjazd na Spadochronowe Mistrzostwa Świata FAI (Federation Aeronautique Internationale) w Chicago, które są najważniejszymi zawodami spadochronowymi  na świecie.

Sam wyjazd to jednak nie wszystko. Otrzymane od Was wsparcie finansowe pozwoli nam na intensywne i solidne przygotowania, które zwiększą nasze szanse na godną walkę z najlepszymi teamami z całego świata i na zajęcie jak najlepszego miejsca.

Zgromadzone pieniądze pomogą nam spełnić marzenie każdej z nas. Dzięki Wam będziemy miały okazję nie tylko zmierzyć się z najlepszymi skoczkami na świecie, ale przede wszytskim godnie reprezentować nasz kraj w dziedzinie sportu, który cieszy się coraz większą popularnością. To historyczny moment dla Polskiego spadochroniarstwa – do tej pory jeszcze żaden team z nad Wisły nie uczestniczył w Mistrzostwach Świata w zespołowej akrobacji spadochronowej, która jest najbardziej prestiżową dyscypliną sportu spadochronowego.

Ważne i warte podkreślenia jest to, że pomimo iż jesteśmy oficjalną Kadrą Polski powołaną przez Ministerstwo Sportu za pośrednictwem Aeroklubu Polskiego, za treningi, starty w zawodach, opiekę trenera, bardzo drogi sprzęt musimy płacić z własnych środków i kwot pozyskanych od sponsorów.

Dlatego liczymy, że to dzięki Wam uda nam się spełnić nasze marzenie. Nasz los jest w Waszych rękach!

Każda osoba, która pomoże nam wygrać nasz „Marathon po marzenia” otrzyma specjalny upominek. To dzięki Wam Oficjalna Karda Polski będzie miała szansę dumnie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej!"

No Mercy to pięć aktywnych kobiet, które łączy pasja do podniebnych akrobacji. Ich determinacja, wola walki oraz ogromne zaangażowanie zadecydowały o powstaniu drużyny zespołowej akrobacji spadochronowej (FS4 – czyli formation skydiving w zespole czteroosobowym)  która już w drugim sezonie istnienia znalazła się w I dziesiątce  Światowego Rankingu Najlepszych Tunelowych Zespołów Kobiecych (NSL) w tej dyscyplinie.

No Mercy, to nie tylko zgrana drużyna sportowa. To przede wszystkim wspaniałe, silne i odważne kobiety, które wiedzą czego chcą i nie boją się sięgać po własne marzenia.

Sukcesy w zawodach:
• II miejsce na Drugich Międzynarodowych Tunelowych Mistrzostwach Polski FlySpot, 2015.

• III miejsce na Mistrzostwach Europy w Holandii w zespołowej akrobacji spadochronowej FS4, 2015.

• VI miejsce na Tunelowych Mistrzostwach Świata w Pradze, 2015.

• W drugim sezonie istnienia, team No Mercy został sklasyfikowany w I dziesiątce Światowego Rankingu Najlepszych Tunelowych Zespołów Kobiecych w zespołowej akrobacji spadochronowej (liga NSL).

W 2015 roku spadochroniarki z Teamu No Mercy zostały zaproszone do udziału w biciu Polskiego rekordu w dyscyplinie Big-Way. Wraz z 95 najlepszymi polskimi skoczkami, przyczyniły się do tego, że Polska znalazła się w dumnej ”8” krajów, którym udało się pobić ten rekord!

Więcej informacji dostępnych jest tutaj

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony