Apel o pomoc dla rodzin Skoczka Spadochronowego i Pasażera

Paweł "PABLO" (fot. polakpomaga.pl)

Na stronie PolakPomaga.pl pojawił się apel o pomoc rodzinom Pabla i Andrzeja, którzy zginęli podczas skoku spadochronowego w dniu 26.05.2017r. w Przasnyszu. Zebrane fundusze przekazane zostaną dla żon i dzieci. Przyłączamy się do apelu zamieszczając informację.

Paweł "PABLO" Doświdczony Tandem Pilot, Istruktor AFF, Skoczek Spadochronowy, skoków 3800+, 40 lat, zostawił żonę i osierocił dwójkę dzieci. Zawsze uśmiechnięty i wesoły. Robił to co kochał i zarażał innych swoją pasją.

Zawsze powtarzał że "pomaga ludziom w spełnianiu ich marzeń"... i to była prawda!
Sam z wielkim zapałem uczył się grać na gitarze.
Wiele osób wspominać go będzie jako jedną z najbardziej pozytywnych osób jaką spotkała w życiu.

Dla jego przyjaciół i najbliższych jego żarty i takie słowa jak "do samolotu" (wypowiadane w jeden specyficzny sposób), "zróbmy coś razem głupiego ale bezpiecznie" i "Była kiedyś taka legenda..." pozostaną na zawsze w pamięci i będą przypominać nam o nim.

Andrzej pasażer tandemu, 33 lata, zostawił żonę, osierocił dwóch synów (Filipa i Olafa).Pochodził z Żyrardowa k/Warszawy. Od 14 lat zawodowo związany z jedną firmą w które pracował w dziale logistyki. Zawsze aktywny sportowo - w wolnych chwilach trenował boks. Jak widać po zdjeciach pogodny i śmiechnięty. Bardzo lubił piłkę nożną, był też wiernym kibicem stołecznego klubu.

Dla najbliższych jego odejście to ogromna strata, z którą cieżko bedzie się pogodzić.

26.05.2017r ich los się połączył, zginęli w tragicznym wypadku podczas skoku spadochronowego. Będą opiekować się swoimi bliskimi z góry. My musimy pomóc i zapiekować się ich Rodzinami tutaj.

Pieniądze zbierane są, aby pomóc najbliższym Pabla i Andrzeja. Zostaną przeznaczone na pomoc Rodzinom.

Blue SKY PABLO i Andrzej!

Do końca Akcji, która trwa do 30.06.2017 r. pozostało jeszcze 12 dni. Aby wesprzeć rodziny skoczków spadochronowych przejdź na stronę: www.polakpomaga.pl

* Rodziny zostały poinofrmowane o prowadzonej kampanii. Środki zebrane w kampanii zostaną przeznaczone na najpilniejsze wydatki i potrzeby (spłaty zobowiązań, rachunki, kredyty, szkoły itp)

Źródło: polakpomaga.pl
comments powered by Disqus