LOT znów najlepszą linią lotniczą Europy Środkowo – Wschodniej

PLL LOT (samolot)

Polskie Linie Lotnicze LOT zostały nagrodzone w kategorii najlepsza linia lotnicza Europy Środkowo-Wschodniej. Wyróżnienie to przyznali polskiemu przewoźnikowi czytelnicy brytyjskiego, prestiżowego magazynu „Business Traveller” – już po raz szesnasty!

Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się w Londynie w Kensington, w Royal Garden Hotel. Nagrodę w imieniu linii odebrał David Bentley, przedstawiciel PLL LOT w Wielkiej Brytanii. 

To potwierdzenie, że pasażerowie doceniają jakość obsługi jaką zapewnia LOT. Polskie linie otrzymały bowiem tytuł najlepszej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej dzięki głosom czytelników, którzy w specjalnej ankiecie głosowali m.in. na przewoźników spełniających ich zdaniem najwyższe standardy obsługi pasażerów. Pierwszą nagrodę tego magazynu LOT otrzymał w 1998 roku. 

Nagroda od brytyjskiej edycji pisma „Business Traveller” dołącza do znacznej już kolekcji wyróżnień przyznawanych LOT-owi. W minionych latach podróżni, a zarazem czytelnicy czasopism turystycznych również wysoko oceniali oraz nagradzali wysoki poziom usług i produktu polskiego przewoźnika. Wcześniej firmie przyznano m.in. nagrody magazynu „Global Traveler”, amerykańskiej edycji „Business Traveller” czy Reader’s Digest.

Gratuluję wszystkim pracownikom LOT-u. To dzięki codziennemu zaangażowaniu w naszą pracę możemy odbierać tego typu nagrody. Szczególnie cenne, bo przyznawane głosami pasażerów, a to ich ocena jest dla nas kluczowa. I szczególnie motywujące, zwłaszcza teraz, kiedy LOT intensywnie się zmienia, by stać się nowoczesną, jak najbardziej przyjazną i otwartą na potrzeby podróżnych linią lotniczą – mówi Sebastian Mikosz, Prezes PLL LOT S.A.

Magazyn „Business Traveller” jest jednym z ważniejszych magazynów na rynku brytyjskim i skierowany jest przede wszystkim do osób podróżujących klasą biznes. Wśród czytelników znajdują się m.in. przedstawiciele kadry zarządzającej, kierownicy, a także eksperci z branży finansowej i turystycznej. Pismo ukazuje się w Wielkiej Brytanii od 1976 roku. 

Źródło: PLL LOT
comments powered by Disqus