ParaRudniki 2018 – Konkurs fotograficzny

ParaRudniki 2018 – Konkurs fotograficzny

Nie bądź egoistą. Podziel się fotkami z ParaRudnik 2018.

Każdego roku pojawiacie się na częstochowskiej imprezie z furą sprzętu rejestrującego pararudnikową rzeczywistość. Powstaje z tego cała masa zdjęć, które trafiają potem do waszych domowych archiwów. I słusznie. Zimą siadacie przy kominku, wyjmujecie winko i w uśmiechem pod nosem wspominacie piękne chwile. A czemu się tym nie podzielić z, podobnie jak Wy, zakręconymi na punkcie lotnictwa ludźmi?

Aeroklub Częstochowski ma konkursową propozycję. Prześlijcie swoje zdjęcia z tegorocznych ParaRudnik. Ze smatfonów, lustrzanek, kamerek i innego sprzętu elektronicznego. Fotki dokumentujące wszystko to, co między 25 a 27 maja będzie działo się na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego.

Dzielimy zabawę na dwie kategorie: „Z ziemi” i „Z powietrza”. Skąd łatwiej? Dobre pytanie. To zależy od Was. Po ParaRudniakch robicie selekcję i swoje wybory ślecie do nas – mówią organizatorzy.

Powołane specjalnie na tę okoliczność jury wybiera najlepsze zdjęcia z obu kategorii. – Do zwycięzców powędrują nagrody, a zdjęcia wylądują w galerii na naszej stronie, a najlepsze zdjęcia z tego sezonu posłużą do opracowania projektów przyszłorocznych koszulek pararudnikowych – zachęcają organizatorzy.

Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia o tematyce związanej z wydarzeniem Rudnickie Świetliki – nocnymi lotami na paralotni i konkursem na oświetlenie paralotni, w jednej lub obu kategoriach: zdjęcie z powietrza oraz zdjęcie z ziemi.

Prace należy przesyłać na adres: biuro@aeroklub.czest.pl do 15 czerwca 2018 r.

Prace oceniane będą przez jury, które ogłosi zwycięzcę do końca czerwca 2018. Wyniki opublikowane zostaną na stronie www.pararudniki.pl i fun page'u na Facebooku.

Autor najlepszego zdjęcia w każdej kategorii, zdobędzie główną nagrodę: lot zapoznawczy szybowcem ufundowany przez Aeroklub Częstochowski.

Więcej informacji w Regulaminie oraz na stronie www.pararudniki.pl

Źródło: pararudniki.pl
comments powered by Disqus