III Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki już za dwa tygodnie

ParaRudniki 2014

III Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki odbędą się już 17-18 maja na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego. Jak na lotnictwo lekkie przystało, wśród wystawców nie może zabraknąć samolotów ultralekkich, tak jak przed rokiem swoje ultralighty pokaże czeska firma Skyleader, reprezentowana przez swojego polskiego przedstawiciela.

Tym razem Skyleader pokaże dwa samoloty Skyleader 600, który komfortem i osiągami nie odbiega od samolotów klasy General Aviation, oraz górnopłat Skyleader GP One. Razem z polskim przedstawicielem firmy Skyleader Pararudnik odwiedzą także Czesi.

- Bardzo fajna, przyjemna impreza, dużo zwiedzających, a tym samym duże zainteresowanie samolotami. Pamiętam, że w zeszłym roku wśród osób interesujących się ultralight’ami byli m.in. mieszkańcy Szczecina. – wspomina swoją poprzednią bytność na ParaRudnikach Tadeusz Szczerba ze Skyleader Polska. – Co prawda to nie piekarnia i samolotów od ręki się nie sprzedaje, ale jakieś kontakty zostały nawiązane. Przyznam się, że nawet ostatnio rozmawiając z kimś, kto chciał obejrzeć samolot, umówiliśmy się na oględziny właśnie na ParaRudnikach.

Zapraszamy na Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki 17-18 maja 2014 r.

Dla zwiedzających wstęp za darmo.

Źródło: pararudniki.pl
comments powered by Disqus