Przejdź do treści
Źródło artykułu

XVIII Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski w Serocku

Zapraszamy motoparalotniarzy do udziału w XVIII Motoparalotniowych Mistrzostwach Polski, które odbędą się w dniach 11-16.07.2016 r. w Serocku. Startowisko położone jest 1 km od miasta przy ulicy Zakroczymskiej. Wyniki XVIII Motoparalotniowych Mistrzostw Polski zaliczane są do rankingu Motoparalotniowego Pucharu Polski oraz Polskiej Ligi Motoparalotniowej (dla ligi ze współczynnikiem 150%).

Organizatorami zawodów są Paramotor Team Poland, Aeroklub Polski, Powiat Legionowski oraz Miasto i Gmina Serock.

Do udziału w zawodach zgłosiło się już 38 pilotów. Drodzy piloci – zawody coraz bliżej. Zachęcamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, wystarczy kliknąć tutaj.

Wpisowe wynosi 200 zł i pobiegane będzie na miejscu zawodów.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji towarzyszących zawodom, a wśród nich jest do wygrania lot motoparalotnią w tandemie nad Serockiem. Aby wygrać ten lot wystarczy przyjść na startowisko w trakcie trwania zawodów (łąki przy ul. Zakroczymskiej), wypełnić kupon i wrzucić do urny znajdującej się na startowisku. Losowanie odbędzie się 16 lipca w trakcie uroczystości zakończenia zawodów na startowisku. Więcej informacji oraz kupon konkursowy można znaleźć tutaj.

Wstępny plan zawodów:

10 lipca – rejestracja zawodników (biuro zawodów na startowisku)

11 lipca – rejestracja zawodników (biuro zawodów na startowisku), godz. 13:00 otwarcie XVIII MPMP, godz. 15:00 odprawa pilotów (namiot odpraw – strefa pilota), popołudniowe konkurencje, darmowe loty balonem

12 lipca – konkurencje poranne, przerwa obiadowa, konkurencje popołudniowe
13 lipca – konkurencje poranne, przerwa obiadowa, konkurencje popołudniowe – darmowe loty balonem
14 lipca – konkurencje poranne, przerwa obiadowa, konkurencje popołudniowe
15 lipca – konkurencje poranne, przerwa obiadowa, konkurencje popołudniowe

16 lipca – konkurs celności lądowania o Puchar Starosty Powiatu Legionowskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Serock; loty tandemowe VIP, uroczystość zamknięcia XVIII MPMP – (strefa pilota), desant spadochroniarzy, pokaz wiatrakowca, pokaz motoparalotniowy, pokaz sztucznych ogni z powietrza, bankiet dla uczestników zawodów

Ogólne informacje o startowisku znajdują się tutaj.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.mp.kadrappg.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony