VII AeroPiknik – Balonowy Puchar Polski

VII AeroPiknik – Balonowy Puchar Polski (fot. paczkow.eu)

Burmistrz Gminy Paczków, Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Klub Sportów Balonowych we Wrocławiu zapraszają do udziału w VII AeroPikniku – Balonowym Pucharze Polski. Siódma edycja imprezy odbędzie się nad Zalewem Paczkowskim w Kozielnie w dniach 26-28.07.2019 r.

AeroPiknik to impreza organizowana od 2013 r. Z roku na rok kolorowych statków powietrznych na paczkowskim niebie pojawia się coraz więcej. Specyfika ziemi paczkowskiej i związany z nią poziom trudności czynią imprezę wyjątkową w skali kraju.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest posiadanie: ważnej licencji pilota balonu wolnego, ważnej licencji sportowej AP, nalotu dowódczego min. 50 godzin, ważnego ubezpieczenia balonu OC, a także wypełnienie i podpisanie karty rejestracyjnej zawodnika.

Wpisowe dla pierwszych 20 załóg:
• Pilot + 2 osoby załogi – 650 zł
• Pilot + 3 osoby załogi – 900 zł
Dla kolejnych załóg >20:
• Pilot + 2 osoby załogi – 900 zł
• Pilot + 3 osoby załogi – 1200 zł

Wpisowe obejmuje: noclegi, wyżywienie, gaz na wszystkie loty zawodnicze i na nocny pokaz, mapy dla pilota i załogi naziemnej oraz upominki.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest przesłanie potwierdzenia wpłaty oraz karty głoszenia na adres: Ośrodek Kultury i Rekreacji, ul. Wojska Polskiego 27, 48-370 Paczków, lub mailem na adresy: sekretariat@paczkow.eu, organizacjaimprez@paczkow.eu
Dane do wpłaty wpisowego na Zaproszeniu.
Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony i upływa 14.07.2019 r.

Formularz zgłoszeniowy

Otwarcie Balonowego Pucharu Polski odbędzie się 26 lipca o godz. 19:00 na Stadiomie Miejskim w Paczkowie. Pierwsze loty zostały zaplanowane tego samego dnia o godz. 19:15. Kolejne loty odbędą się w sobotę i niedzielę o godz. 6:00 i 18:00. Na nocny pokaz balonów organizatorzy zapraszają 27 lipca (sobota) o godz. 21:30. Dodatkową atrakcją imprezy będą loty balonem na uwięzi w godzinah 19:00-21:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejną odsłonę cyklicznej imprezy plenerowej nad Zalewem Paczkowskim w Kozielnie!

Więcej informacji na stronie www.paczkow.eu oraz www.klubbalonowy.pl

Źródło: Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie
comments powered by Disqus