II Nocny Bieg Lotnika w Krośnie

II Nocny Bieg Lotnika w Krośnie (fot. mosirkrosno.pl)

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Nocnego Biegu Lotnika w Krośnie. Bieg odbędzie się 25 września 2020 r. (piątek) o godz. 20:00 na terenie Lotniska Krosno.

Organizatorami imprezy są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie, Krośnieński Klub Biegacza przy współudziale Gminy Krosno, Lotnisko Krosno, Aeroklub Podkarpacki.

Start i meta będzie na terenie Lotniska Krosno. Zawodnicy będą mieli do przebiegnięcia dystans 5 km. Zaplanowana trasa to około 3,5 km nawierzchnia asfaltowa (pas startowy), pozostałe 1,5 km to tereny zielone oświetlone światłami lotniskowymi.

Warunkiem sklasyfikowania zawodnika jest przebiegnięcie po zatwierdzonej trasie i ukończenie biegu w regulaminowym czasie 50 minut. Każdy uczestnik musi obowiązkowo posiadać latarkę czołową. W biegu mogą wziąć udział wyłącznie obywatele Unii Europejskiej, którzy ukończyli 16 lat.

W Biegu prowadzona będzie klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn. Za miejsce 1, 2, i 3 uczestnicy otrzymają puchary.

Organizator ustanowił limit startujących – 200 zawodników. Zapisy prowadzone są wyłącznie drogą internetową na stronie www.dostartu.pl i przyjmowane są do dnia 21 września 2020 r. (włącznie).

Więcej informacji w Regulaminie ora na stronie www.mosirkrosno.pl

Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie
comments powered by Disqus