Antidotum Airshow Leszno 2021

Antidotum Airshow Leszno 2021 (fot. lotniskoleszno.pl)

Już za dwa miesiące na Lotnisko Leszno powróci wyjątkowy, podniebny spektakl, który ze względu na urok miejsca zyskał u fanów awiacji nazwę – Leszczyński Klasyk.

W dniach 18 i 19 czerwca 2021 r. na Lotnisku Leszno odbędzie się Antidotum Airshow Leszno.

Pokazy w Lesznie to jedyne w swoim rodzaju lotnicze święto, którym w zeszłym roku udowodniliśmy, że nawet w tak nieprzewidywalnych czasach, można zrobić piękną i bezpieczną imprezę lotniczą – mówią organizatorzy.

Pokazy w Lesznie to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najciekawszych imprez lotniczych w Polsce i w Europie. – Tym razem znów dołożymy wszelkich starań by przygotować dla Was coś wspaniałego i wyjątkowego – zapowiadają organizatorzy.

Na niebie będzie można podziwiać akrobacje samolotowe solistów i grup pokazowych, odrzutowce i śmigłowcowe polskich i zagranicznych sił powietrznych, pokazy szybowcowe, paralotnie, motoparalotnie i wiele, wiele więcej...

  

Tradycyjnie nie zabraknie pokazów nocnych z muzyką live i dużą dawką pirotechniki, które stały się już znakiem rozpoznawczym naszej imprezy.

Zachęcamy fanów lotnictwa do zapisania Antidotum Airshow Leszno 2021 w swoich kalendarzach imprez i zapraszamy w dniach 18 i 19 czerwca 2021 r. na Lotnisko Leszno.

Więcej informacji na stronie www.antidotum.lotniskoleszno.pl oraz na stronie wydarzenia.

Źródło: Lotnisko Leszno
comments powered by Disqus